Burger 2010

2010 - bez fotky2010, 21. júna 2010

Z obycajnej fasirky v zemli sa stalo aj moderne jedlo a nie len lacny fast food. Vela drahych podnikov ponuka modernu verziu ktora pouziva prvotriedne Zobraziť celý popisZ obycajnej fasirky v zemli sa stalo aj moderne jedlo a nie len lacny fast food. Vela drahych podnikov ponuka modernu verziu ktora pouziva prvotriedne suroviny. Tu je verzia ktora je nasa oblubena a musi mat zakladne dobre suroviny ako pomleta steakova hovadzina, grilovany chedar syr, cibula restovana , nakladane oharky ( pickles) a dobry salat a to hlavne super udenu bbq omacku, majonezu a sezamovu zemlu. PS: Burger je taky velky ze sa nezmestil ani do ust ani do varechy a je na lezato.

1
porcia
15 minút
príprava
10 minút
tepelná úprava

Suroviny

200 g
50 g
2 platky
1 ks
50 g
  kvalitna
1 ks
2 lyzice
1/2 l




Postup

  1. 1

    Zemlu najlepsie sezamovu rozkrojime a dame pod gril zapiect. Kvalitne drahe hovadzie maso pomellieme na hrubo a ochutime len solou a korenim. Naolejovanou rukou vyrobime fasirku (dobre je najprv dat do folie a schladit) potreme trocha olejom a dame na grill podla chute presne ako keby sme isli robit steak do ruzova alebo "well done ". Na troche oleja dame skaramelizovat cibulu my pridame aj trocha bbg omacky.

  2. 2

    Burger poskladame , na spodok natreme majonezu poukladame zmes cestveho salatu kyslej oharky na platky a na platky pokrajanu paradajku posolime pokorenime . Na hotovu fasirku polozime 2 platky chedar syru a dame pod grill zapiect. Preneseme na zemlu nalozime na vrch restovanu cibulu , a zalejeme najlepsie ( Smokey BBQ omackou -vela) .

  3. 3

    Servirujeme najlepsie rozkrojene v starej koseli alebo s podbradnikom...toto je porcia pre chlapov, pozor omacka vzdy skonci na kravate..

Diskusia k receptu

sjuz
ježiš - 2010 - také chute mi robíííš....Musí byť MŃAM! a tá fotka je nádherná, priam umelecká!
michsamant
O kolkej sa toto podava??? Uz mam balit? :)) Super mnam zdrave :)) Take lubim!
používateľ nemá avatar
mb
mb
co to je udena bbg omacka? vypada to chutne, ja si s oblubou robievam "kyslo-kapustove hambace" ;)
egreska
bože ,toto je za trest ...idem po handru a poutieram si klavesnicu aj monitor...
evusik
kráááásne už len napohľad a čo potom na chuť?! úplne súhlasim z bodom 3 lepšie si to už vystihnúť nemohol :-)
používateľ nemá avatar
mb
mb
aha, takze skor bbq, nie bbg, tiez som si mohol domysliet ;-) dik
babav
@2010 , najpopularnejsi sauce(omacka) na hamburger a stejk je A1.
Poznas?Tvoj hamburger je perfektny!
2010
babav, A1 original je super ja mam rad aj tu " A1 zesty "moj syn je hlavny pojedac.
tinca
@2010 tak ten burger v reze je krááása, musím ísť voľačo zhltnúť...
larisamihalik
Je ráno, to pijem len kávu, ale tomuto sa nedá odolať a ževraj nezdravé, čo je tam nezdravé? Poznám plno Američanom čo toto jedia a sú chudí a plno Slovákov, čo hovoria, že sa z toho priberá a jedia len ovocie a zeleninu a sú tlstí ako sudy /aj slon obžiera len listy zo stromov a aký je?/, ha-ha pekný deň
verka1
2010- to je tzv. gitarový hambáč. Ale inak vyzerá super.
barborao
nadhera toto! cas letnych BBQ je tu, a sim prichadzaju aj teketo burgre! well done 2010!
používateľ nemá avatar
mb
mb
a teraz popiste tu omacku" A1"
marcelus
ja teda neviem. kupil som uz mlete maso a ten burger sa mi pri prazeni celkom rozpadol. nedavate do toho nieco aby to drzalo pokope, napr. vajce?
2010
marcelus, dal si to do ladnicky ? poriadne schladit, plus ja som neskusal na oleji vtedy by som dal daco na spojene ako vajicko a priezle.
Tento je robeny na grille otvoreny plamen.



SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia