Sojarik 2010

Autor receptu: marauder

Receptov na sóju je tu viac, ako má "šaľeny kalapoch". Pre odporcov sóje: sóje - SOJA, Ryza.... 2010 preto, lebo guru z tej vašej zvláštnej "Varecháckej" komunity, mi poslal úžasné princípy Washoku. Ak chcete čítať ďalej, "So, Jarik....." bolo najčastejšie oslovenie D, BE, NL motorkárov k mojim návrhom, keďže som väčšinou najvzdialenejší účastník motozrazov. (Môj moto nick je JARIK) A toto je môj prvý recept, ovplyvnený "2010", kde som aj rozmýšľal nad Washoku a nerobil to iba pocit

3
porcie
10 minút
príprava
20 minút
tepelná úprava

Postup

  1. Balíček sójových rezancov - 90 g, pripraviť podľa návodu na obale: uvariť v slanej vode (+ pár kvapiek oleja, kľudne pridať kocku zeleninového bujónu), scediť cez sitko, nepreplachovať!, nechať vychladnúť. Zatiaľ si premyslieť "go shiki" - 5 farieb: červená, zelená, žltá, biela, čierna. Najväčší problém mi robila žltá, najmä, ak som tú masu bohate pokropil sójovou omáčkou..... Možnosti: karí, paprika, dula (hrniec ešte nerozvareného experimentu mi bublal vedľa) a hrušky. Červená bola jasná: čili paprička paradajky. Zelená a Č/B pohodička....
  2. Na panvici s olejom osmahnúť do sklovita nadrobno pokrájanú cibuľu, pridať nahrubo pokrájaný cesnak, zmierniť pridaním pokrájaných 1-2 paradajok, centimetrového kúska čili mexickej papričky (menej je niekedy viac!) a pol žltej papriky, nakrájanej na rezance. Chvíľu orestovať, rozpáliť, pridať predpripravenú sóju, premiešanú sójovou omáčkou a karí korením, stiahnuť teplotu, premiešať zhodnotiť "šťavu". Podľa "go ho" - 5 ciest, "KRIŽOVATKA", rozhodnúť sa, ako ďalej. Čiernu som riešil čiernym korením a worčestrovou omáčkou. So zelenou som sa vyhral: čerstvé vňate petržlenu, zeleru, magi a pažítky, nasekané na drobno, pridané cca 5 min pred ukončením. Pozor, pripravuje sa to okolo 15 min od vhodenia sóje na panvicu, aby sa zachovala textúra. Odstaviť prikryté, pripraviť prílohu.
  3. Logická príloha je biela. Ešte logickejšia ryža. Dokážem úžasný ryžový nákyp a ryžu v mlieku. NEDOKÁŽEM pripraviť chutnú ryžu!!! Takže, podľa "go ho" som zvolil biely chlieb, nakrájaný na kocky, jemne osmahnutý na olivovom oleji. Ako prílohu, do samostatnej misky "skorodžem" z dule, odobratý pred dovarením. Podával som to s láskou a paličkami. Kúsky sójových rezancov som namáčal, zajedal chrumkavými kockami chleba Delekates, zapíjal zelenou minerálkou a rozmýšľal nad "go kan" - 5 zmyslov..... 4 sú jasné: zrak, chuť, čuch a hmat. Ten piaty je u mňa zmysel pre nezmysel... ;-) Dozjedenia!