VÝSLEDKY letného kola súťaže Varíme s Varechou

Redakcia Varecha.sk, 6. septembra 2017 o 08:00

Víťazi prázdninového kola súťaže Varíme s Varechou sa na kurze s názvom Mijako sushi naučia pod vedením skúseného sushi majstra pripraviť moderné, chutné a inšpiratívne kombinácie sushi.

Do letného kola našej súťaže Varíme s Varechou sa prihlásilo 62 receptov od 33 používateľov. Každý víťaz vyhral kurz varenia pre 2 osoby do Školy varenia Radosť variť v bratislavskom Poluse.


Foto: PatincatsomekitchenTu sú súťažné recepty, ktoré ste si najčastejšie ukladali do vašich kuchárskych kníh na Vareche:

1.Bryndzovník (fotorecept)Bryndzovník (fotorecept)132 kuchárskych kníh2.Cuketové brownies (bezlepkové)Cuketové brownies (bezlepkové)114 kuchárskych kníh3.Plnená paprika trochu inak Plnená paprika trochu inak 109 kuchárskych kníhNajviac lajkov na našej facebookovej stránke Varíme s Varechou získal recept:

Víťazi letného kola, ktorí získavajú kurz varenia, na ktorom sa zoznámia s prípravu sushi pod vedením sushimajstra Tomáša Schwartza sú:

Katarina22
Mary81
Mycake
Dodik28
Mysiacik

Každý výherca si bude môcť na kurz pozvať ešte jednu osobu. Víťazom srdečne gratulujeme!

Kurz varenia s Tomášom Schwartzom sa uskutoční v sobotu 30. septembra 2017 od 11.00 hodiny v škole varenia Radosť variť v Polus City Center v Bratislave.


Chcete dostávať každé ráno redakčný výber nových receptov zo stránky Varecha.sk do e-mailu?

Komentáre k článku:

Pridaj komentár
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov


TOPlist