SÚŤAŽ + VÝHERCOVIA:
Je načase ukázať grilu, kto je tu šéf!

P.R., 14. augusta 2017 o 11:00

Horúce počasie posledných dní nejedného z nás presvedčilo, aby sme opustili vnútorné priestory kuchyne a užili si dobrodružné grilovanie. Rozhodnutie grilovať prichádza často nečakane a práve v takýchto chvíľach oceníte Podravka Grill výrobky.Vďaka nim už nebudete musieť čakať hodiny na to, kým bude mäso správne namarinované. Stačí chvíľa marinovania a Podravka zdôrazní a podčiarkne prirodzené chute mäsa a zeleniny. Vďaka Podravke Grill vám bude stačiť 30 minút a môžete si byť istý, že vaše jedlo bude rýchlo a primerane ochutené, šťavnaté a bude chutiť skvele. A každý pozvaný na zistí, že gril ovládate priam majstrovsky.

Podravka Grill mixy


Podravka Gill mixy sú suché koreninové zmesi vhodné na všetky druhy mäsa a zeleniny pripravované na grile. Či už sa rozhodnete grilovať baklažán, cuketu, mäso, hamburgery, bravčové kotlety, alebo klobásky, Podravka Grill mixy vďaka kombinácii korenín zvýraznia prirodzenú chuť použitých surovín a zároveň ich lahodne ochutia. A to všetko bez pridaného glutamanu alebo iných zvýrazňovačov chutí. Stačí si vybrať medzi jemnejšou chuťou Podravky Grill Classic alebo pikantnou chuťou Podravky Grill Pikant, pridať trochu oleja a za 30 minút ste pripravený na grilovanie.

Podravka Grill tekuté marinády


Ak uprednostňujete rýchle a praktické marinovanie bez pridávania akýchkoľvek surovín, správnym a mimoriadne praktickým pomocníkom pre vás budú Podravka Grill tekuté marinády. Stačí marinádu naliať na mäso alebo ryby, nechať marinovať 30 minút a môžete sa vrhnúť na samotné grilovanie. Tekuté marinády Podravka Grill dodajú vynikajúcu chuť a šťavnatosť každému kúsku mäsa, ktoré položíte na gril. Sú bez pridaného glutamanu a nájdete ich v troch vynikajúcich príchutiach: s pivom, BBQ a pikant. Vyskúšajte ich všetky, určite neoľutujete.

Takisto nezabudnite na Ajvar, tradičnú chorvátsku zeleninovú prílohu, ktorá sa mimoriadne hodí ku grilovaným pokrmom, ale jej využitie v kuchyni je oveľa širšie.

Súťaž

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte darčekové balenie výrobkov Podravka! Stačí, ak v termíne od 7. do 13. 8. 2017 správne odpoviete na zadanú súťažnú otázku a my troch z vás odmeníme balíčkom produktov Podravka.

Súťažná otázka:
Na koľko gramov mäsa ja jedno balenie Podravka Grill pikant?
Správnu odpoveď nájdete na stránke spoločnosti Podravka: https://goo.gl/4h030x

Vaše odpovede posielajte v termíne 7. 8. - 13. 8. 2017 na adresu online@pravda.sk. K odpovedi pridajte svoje kontakty: meno a priezvisko, adresu, prípadne telefónne číslo. Do predmetu správy uveďte heslo PODRAVKA4.


Výsledky súťaže

Darčekové balenie produktov Podravka získavajú: Marek Sokol z Martina, Veronika Žárska z Lednických Rovní a Marcela Osuská z Malaciek.

Výhercom gratulujeme!Pravidlá súťaže

 • Organizátorom súťaže je P E R E X , a . s ., Bratislava, vydavateľ denníka Pravda a prevádzkovateľ Varecha.sk.
 • Súťaž sa začína v pondelok 7. augusta 2017 v momente vyhlásenia súťaže a končí v nedeľu 13. augusta 2017 o 23:59, ak organizátor najneskôr 48 hodín pred ukončením súťaže nezverejní na stránke Varecha.sk zmenu termínu či zrušenie súťaže.
 • Podmienkou účasti v súťaži je splnenie súťažného zadania v uvedenom termíne.
 • O výhre sa rozhodne pomocou žrebovania.
 • Porota zverejní mená výhercov na Varecha.sk 48 hodín od skončenia súťaže. Výhercu budeme kontaktovať na emailovej adrese, ktorú použil na zaslanie správnej odpovede.
 • Výhry môžu byť odovzdané výhercovi osobne, kuriérom, alebo balíkovou službou Slovenskej pošty. Do zahraničia výhry nedoručujeme. Na odovzdanie výhry je potrebná aktívna spoluúčasť súťažiaceho, najmä zastihnuteľnosť na kontaktoch poskytnutých organizátorovi. Ak organizátor vyčerpá všetky možnosti adekvátne hodnote výhry a napriek tomu sa mu nepodarí do 90 dní od vyhlásenia výsledkov súťaže skontaktovať výhercu alebo doručiť výhru, výhra prepadá v prospech organizátora.
 • Súťaže sa môžu zúčastniť len používatelia, ktorí už dosiahli vek 18 rokov.
 • Výhercovia si musia sami vysporiadať prípadné daňové povinnosti vyplývajúce z výhry v súťaži.
 • Výhercom súťaže nemôže byť zamestnanec P E R E X , a. s. , ani jeho rodinný príslušník. V prípade, že sa taká skutočnosť zistí po vyhlásení výsledkov súťaže, výhra prejde na ďalšieho súťažiaceho v poradí.
 • V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.
 • Podľa § 15 ods. 1 zákona č. 122/2014 v znení neskorších predpisov uvádzame:
  a) identifikačné údaje prevádzkovateľa: P E R E X , a. s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313 (ďalej ako Usporiadateľ)
  b) identifikačné údaje sprostredkovateľa: ABAFFY DESIGN, s.r.o., Červeňova 32, 811 03 Bratislava, IČO: 44753772
  c) účel spracúvania osobných údajov: evidencia účastníkov súťaže za účelom losovania a rozposielania výhier
  d) zoznam osobných údajov:
  • nickname / prezývka – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • pohlavie – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • vek, dátum narodenia – evidované pri účastníkoch už registrovaných na portáli varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk
  • meno – pri neregistrovaných účastníkoch
  • e-mailová adresa
  e) doplňujúce informácie:
  • poučenie o dobrovoľnosti: Účastník súťaže/dotknutá osoba spolu s poskytnutím osobných údajov vyhlasuje, že si je vedomý svojich práv v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, svoje osobné údaje poskytol Usporiadateľovi dobrovoľne a kedykoľvek môže písomne požiadať o skončenie ich spracovávania a to bezplatne na adrese Usporiadateľa.
  • čas platnosti súhlasu: súhlas je poskytovaný na dobu do odvolania, alebo na dobu počas ktorej je účastníkom súťaže eventuálne Usporiadateľom zverejňovaná súťažná fotografia, recept, nápad (návod) alebo iný príspevok. Súhlas možno odvolať bez uvedenia dôvodu.
  • tretie strany: Usporiadateľ neposkytuje v rámci prevádzkovania portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk osobné údaje účastníkov tretím stranám,
  • okruh príjemcov: subjekty, ktoré si zobrazia patričné webové stránky portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk,
  • forma zverejnenia: Usporiadateľ zverejní na webových stránkach portálu www.pravda.sk sekcia varecha.pravda.sk a napady.pravda.sk len údaje výhercov,
  • tretie krajiny: prenos zverejnených osobných údajov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.
 • Účastník súťaže/dotknutá osoba potvrdzuje a ručí za správnosť poskytnutých údajov.
 • Všetky poskytnuté osobné údaje môžu byť použité na marketingové aktivity spoločnosti P E R E X, a.s. a na účel poštovej či telefonickej komunikácie počas trvania súťaže, zasielania výhier a na účel zasielania aktuálnych ponúk vydavateľstva P E R E X, a.s.. Účastník súťaže berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu na webovej stránke www.pravda.sk.
Komentáre k článku:

Pridaj komentár
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov


TOPlist