Komentáre k receptu:
 • používateľ nemá avatarHaji 13. februára 2018 o 06:39

  Marienka, hlavně že chutilo. Přeji krásný den!
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatarMarikafil 13. februára 2018 o 09:42

  Pohánka ako príloha je super!
  @zareaguj
 • používateľ nemá avatar2010 15. februára 2018 o 23:48

  @marienka44 pekne si uvarila, co je super na cinskej kuchyni ja som pouzil tie iste suroviny ako ty. Len som si ich trochu nastavil mojej zavislosti na stiplave. Na olej som dal este oprazit cele susene chilli a miesto korenia som oprazil lyzicu secuanskeho korenia, ( dobre trpnu usta z neho).
  A este ty si mala salat ako prilohu a ja som nakoniec na minutu pridal vela zeleneho podusit. A bez priloh, momentalne tvrda dieta, bez alkoholu, karbohydratov a cukru ( sposobuje problem musel som vysadit vsetky lietky ... tak mi klesol tlak).


  @zareaguj
 • marienka44 - fotkaMarienka44 16. februára 2018 o 07:37

  @2010 (15.2.2018 23:48)

  Veľmi si cením Tvoje hodnotenie, @2010 , je to pocta. Ja som dala len 1 sušenú chilli papričku, čo bolo málo. Aj ja mám rada štipľavé. Pardon, počas dusenia som jedlo pokvapkala aj tekutou chilli sladkou omáčkou.
  To, čo si zaradil do svojho jedálnička, je ketodieta. Ja som ju tiež praktizovala a sachudla som 6 kg. Vylúčiť sacharidy v každej podobe a telo sa dostane do stavu ketózy, podobne ako diabetici. Telo pretvára svoje tuky na potrebné sacharidy ( na prácu srdca a mozgu), keďže zvonku sacharidy nedostáva. Tak sa aj chudne. Ale nedá sa tá ketodieta držať celý život.
  @zareaguj


Pridaj komentár k receptu:
Táto funkcia je len pre prihlásených!

Pre pokračovanie sa prihláste svojou Varechovou prezývkou a svojim heslom:


alebo môžeš použiť:

Prihlásenie cez Facebook

Registrácia

Registrácia a používanie webu Varecha.sk je zadarmo.
Podmienky používania a ochrana osobných údajov


TOPlist