Mäsovo cuketová roláda a zemiaky s Hokkaido fotorecept

evusik - fotkaevusik, 12. augusta 2012

Komentáre 1 - 15 z 17


Asi aj ja zacnem pestovat hokkaido :))) Krasny recept a urcite velmi chutny. Inak aj ten parny hrniec ma laka ...
Chutný obedík hned by som si dala , velmi dobrý typ na obed len hokajdo si musím kúpiť , ale na rok a ja jej dám šancu v našej záhrade.
ale, ale, krásnu bábovku si zdegradovala na "buchtu":-), roládu máš tiež výbornú, poctivo spracovanú aj odfotenú, dík
@medulienka122 som sa zasmiala nad tou buchtou, u nás to tak voláme :-) do receptu som dopísala zdroj - piekla som podľa @cica1 a pretože mám túto buchtu rada pečiem ju často s rôznymi obmenami...
@evusik veľmi pekný recept a aj tie fotky sú nádherné, radosť pozerať a už včera večer, som obdivovala :-) Teším sa, že si s receptom na koláč spokojná a že aj chutí, vymyslela si to perfektne, spraviť ako bábovku a dať oriešky, mňam :-)
@cica2 tvoj koláčik je výborný a je super rýchly čo mám rada.... a už som ťa stačila aj premenovať na cica1 - asi zato, že si jednička v pečení koláčikov a hlavne rolád :-) tak nech sa nám všetkým darí :-)
nadhera...ako hlavne jedlo tak aj dezert...:)
hľadám recepty na hokaido..ty si hviezda-@evusik..neskuto čne šikovná..tvorivá Varecháčka...:-)
tieto zemiaky s hokaido určite budú o pár dní...či aj roláda-neviem..
ako ťa len naklonovať a u nás chovať??bolo by mi hej...:-)
@radost ty ma zahanbuješ :-) začnem si tvoje komentáre odkladať a dám ich manželovi ako povinné čítanie, nech vie aký má doma poklad :-) práve na mňa volá, že čo sa tak chechcem pri počítači... a keby sa ešte dozvedel o klonovaní, tak by sa chudák chytal za hlavu, že jemu stačí originál až až :-)