Ryžový nákyp fotorecept

andy54 - fotkaandy54, 29. augusta 2010
Ryžový nákyp (fotorecept)
Foto: andy54

Obľúbené jedlo hlavne u detí. Ako malá som sa na ryžový nákyp vždy tešila a zostalo mi to až do teraz.

6
porcií
10 minút
príprava
30/35 minút
na 175 °C

Suroviny

350 g
1 l
4 ks
100 g
100 g




Postup

  1. 1

    Umyjeme ryžu v horúcej vode a dáme ju variť s mliekom a štipkou soli.

    Ryžový nákyp (fotorecept) - obrázok 1
  2. 2

    Vajíčka si rozdelíme na žĺtka a bielka, pričom jedno bielko dáme zvlášť. Vymiešame spolu cukor, žĺtka a maslo.

    Ryžový nákyp (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    Pridáme uvarenú ryžu a premiešame.

    Ryžový nákyp (fotorecept) - obrázok 3
  4. 4

    Vyšľaháme si jeden bielok a pridáme ho k zmesi.

    Ryžový nákyp (fotorecept) - obrázok 4
  5. 5

    Vymastíme si plech a vysypeme múkou alebo strúhankou. Zmes vylejeme na plech a rovnomerne rozotrieme.

    Ryžový nákyp (fotorecept) - obrázok 5
  6. 6

    Dáme piecť na 20-25 min pri 175 C. Pečieme, kým zmes nestuhne a povrch nechytí hnedkastú farbu. Pri pečený rešpektujeme skúsenosti z vlastnou trúbou.

    Ryžový nákyp (fotorecept) - obrázok 6
  7. 7

    Vyšľaháme si zvyšok bielka a rozotrieme na upečený nákyp. Keď nákyp chceme mať sladší, do šľahaného bielka pridáme 3 lyžičky cukru.

    Ryžový nákyp (fotorecept) - obrázok 7
  8. 8

    Znova dáme piecť na 5-10 min, kým bielka nechytia hnedkastý nádych.

    Ryžový nákyp (fotorecept) - obrázok 8
  9. 9

    Nakrájame a podávame. Príloha môže byť zavárané ovocie. Dobrú chuť.

    Ryžový nákyp (fotorecept) - obrázok 9

Diskusia k receptu

sjuz
Tak toto je jedlo, ktoré nemusím - ryža na sladko, ale manžel sa za tým ide potrhať, takže ukladám, vďaka:)
evas13
U nás je to naopak, ja by som si veru dala, aj na raňajky :)
používateľ nemá avatar
dry
dry
Ja pridávam do nákypu aj hrozienka.
janazjarku
@sjuz som celkom rovnaká ani ja nemusím ryžu na sladko :-) , lebo raz na prazdninách u krstnej mamy v Seredi tlačila do mňa ryžový nákyp každý druhý deň a každý prvý párkami proste gazdinká to bola, ale musím uznať , že krajčírka bola na pohľadanie :-) darmo nemôže byť človek dokonalý !
laurax
Robím ho v podstate rovnako, akurát tam ešte pridávam ovocie-kompót (marhule alebo čerešne).
tetuska
ja ešte urobím čokoládový puding, troška redší a prelejem celý nákyp, je to vynikajúce...
mimamuska
manžel ho tiež zbožňuje, tak som ho spravila, ale ja sa s neho nenajem, tak som sa musela dotlačiť chlebom so salámou .-))
evanaaa
Ja som ho tiež takto robievala, zároveň aj s ovocím, ale môže byť aj bez a potom pridať zvlášť.
ejmepb
Moje vnúčatá zbožňujú, ja dávam všetky bielka do zmesi a pridám postrúhané jablko. Polievajú si ho kompótovou šťavou alebo sirupom.
andy54
Pozmám to s ovocím, či jablkami, no dcéra sa v tom vždy vŕta a nechce zjesť ovocie. Tak som sa rozhodla, že ho tam nebudem dávať, než sa hnevať, ako to rozbabre. S puningom som to ešte nepočula. Ten sa tam dáva zrejme, keď ho už idem (ten nákyp) dať do truby, že?
22janka22
Taký nízky ryžový nákyp som ešte nevidela, ale aspoň sa nič nevyhodí :-)
andy54
Radšej dávam na veľký plech a je to nízke, ako na malý a je to vysoké. Menej je to v trúbe a lepše sa prepeče.




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia