Praženica
Praženica

Hemendex s paradajkami a paprikou fotorecept

lamus - fotkalamus, 17. októbra 2020
Hemendex s paradajkami a paprikou (fotorecept)
Foto: lamus

Toto je overený rodinný recept, takto to pripravoval môj otec a takto som si ho hádam 1000-krát, pripravil aj ja. Je to jednoduché, Zobraziť celý popisToto je overený rodinný recept, takto to pripravoval môj otec a takto som si ho hádam 1000-krát, pripravil aj ja. Je to jednoduché, rýchle a úžasne chutné jedlo, ktoré má svoje tajomstvo prípravy. Už sa chystám niekoľko rokov, že to tu nahodím, stále nebol čas - ale konečne je to tu.

2-3
porcie
20 minút
príprava

Suroviny

100-150 g
3 ks
1 ks
2 ks
1 ks




Postup

  1. 1

    Pripravíme si suroviny.

    Hemendex s paradajkami a paprikou (fotorecept) - obrázok 1
  2. 2

    Nakrájame - cibuľu nadrobno, šunku, papriku aj paradajky.

    Hemendex s paradajkami a paprikou (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    Spražíme cibuľku na oleji.

    Hemendex s paradajkami a paprikou (fotorecept) - obrázok 3
  4. 4

    Na mäkkú cibuľku naukladáme pokrájanú šunku. Zamiešame, šunku pootáčame, aby bola zapečená, chrumkavá.

    Hemendex s paradajkami a paprikou (fotorecept) - obrázok 4
  5. 5

    V strede urobíme miesto, šunku dáme na okraje, a pridáme nakrájanú papriku. Chvíľku ju opečieme.

    Hemendex s paradajkami a paprikou (fotorecept) - obrázok 5
  6. 6

    Potom upečenú papriku dáme na kraj, pridáme do stredu paradajky a trochu ich podusíme.

    Hemendex s paradajkami a paprikou (fotorecept) - obrázok 6
  7. 7

    Tu je dôležitý krok! Podlejeme všetko cca 1 dcl vody a všetko podusíme. Tu sa spoja všetky chute - šunka, cibuľka, paradajky a paprika.

    Hemendex s paradajkami a paprikou (fotorecept) - obrázok 7
  8. 8

    Keď sa voda odparí, trochu nech ostane, aby to bolo šťavnaté, urobíme v strede opäť miesto - na vajíčka. Trochu posolíme a miešame, čím vznikne v strede chutná praženica.

    Hemendex s paradajkami a paprikou (fotorecept) - obrázok 8
  9. 9

    Na záver posypeme peprom a mletou červenou paprikou. Dobrú chuť! Nech Vám to chutí ako nám :-)

    Hemendex s paradajkami a paprikou (fotorecept) - obrázok 9
  10. 10

    P.S.: Toto je základný recept. Môžete si ho dopĺňať podľa chuti, napr. slaninkou alebo inou zeleninou...

Diskusia k receptu

finczi
Hemendex som dávno nepripravovala. Nabudúce si to prichystám takto, je to lákavé. Len ja nie na večeru, mala by som divoké sny ; ) Vďaka za tip!
altyn
Čo je to, posypeme "peprom"? O takom korení som nepočul a ani nečítal...
frezia68
@altyn (17.10.2020 20:05)

Peper je čierne korenie.Asi nárečové,na Spiši sme to bežne používali :-).
1x haji
afataga
Najlepsia je posledna veta: slaninkou alebo inou zeleninou, hlasujem za klobasu :-)
1x haji
altyn
@lamus (18.10.2020 13:00)

Aha, ale prečo potom nenapíšeš po slovensky, normálne, "čierne mleté korenie"?




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia