Šľahačkový zákusok
Šľahačkový zákusok

Šľahačková slza

potravinarskavyrobaliana - fotkaPotravinárska výroba Liana, 3. júna 2020. Komerčný recept.
Šľahačková slza
Foto: Potravinarskavyrobaliana
40 minút
príprava
10 minút
na 180 °C

Suroviny

Cesto:
5 ks
5 PL
5 PL
štipka
Plnka:
300 ml
2 bal.
1 bal.
50 ml
2 bal.
2 PL
Poleva:
1 bal.
200 g
5 PL
1 KL




Postup

  1. 1

    Cesto: Žĺtky s cukrom vyšľaháme do peny. Postupne pridáme múku s kypriacim práškom a zľahka vmiešame vyšľahaný tuhý sneh z bielkov. Rozotrieme na plech vystlaný papierom na pečenie. Pečieme pri 180 °C asi 10 minút. Upečený horúci plát v polovici prehneme (preložíme).

  2. 2

    Želatínu číru dáme do vody napučať. Šľahačkové potešenie vyšľaháme v mlieku a primiešame jogurt. Napučanú želatínu zahrejeme v mikrovlnnej rúre do rozpustenia kryštálikov a hneď všľaháme do šľahačky s jogurtom. Podľa chuti osladíme práškovým cukrom.

  3. 3

    Vychladnutý korpus roztvoríme a natrieme plnkou. Do stredu na plnku poukladáme ovocie a preložíme na polovicu.

  4. 4

    Povrch koláča polejeme punčovou polevou, ktorú pripravíme podľa návodu na obale.

Diskusia k receptu

siuuu
Koláčik je to pekný ... ale poleva sa mi neosvedčila, išla som podľa návodu a aj tak bola veľmi riedka a vôbec na koláči nedržala.
1x haji
viera1
@siuuu (8.6.2020 20:25)

5 PL vody je údaj,ktorý by sa vôbec nemal používať.PL môže mať od 7ml až po 18ml,stačí si pozrieť na nete alebo odvážiť svoje polievkové lyžice doma (mám 7ml a 12ml a to je rozdiel).Sama Liana na stránke tesca udáva v návode 200gr práškového cukru,že sa rovná 8PL a tiež to môže byť 1PL od 12-22gr,čiže ani 22gr lyžica nie je 200gr ☺Nemám rada takéto miery a nerozumiem,prečo sa používajú.A u polevy je to tak malé množstvo,že nepresnosť zapríčiní neúspech a sklamanie.
1x siuuu
haji
@siuuu (8.6.2020 20:25)
Nejsem si jistá, jestli a vůbec by držala i s menším množstvím vody... na reze je vidno vysoká vrstva polevy a drží jako z marcipánu. Jen jednou jsem podobnou práškovou polevu koupila a víckrát už ne.
1x siuuu




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia