Hamburgerové žemle
Hamburgerové žemle

Hamburgerové žemle

violeta - fotkavioleta, 31. marca 2020
Hamburgerové žemle
Foto: violeta

Neviem odkiaľ recept pochádza, poslala mi ho dcéra, ja som ho len mierne upravila. Žemle sú veľmi chutné a nadýchané, takže ďakujem ;)

13
porcií
10-12 minút
na 200 °C

Suroviny

680 g
200 ml vlažná
200 ml vlažné
60 g rozpustené
2 ČL
1 ČL
1 ks
21 g čerstvé
Na potieranie:
1 ks
2-3 PL
Na posypanie:




Postup

  1. 1

    Nechám poriadne vymiesiť cesto v kuchynskom robote. Misku prekryjem fóliou a nechám ho nakysnúť asi 2-2,5 hodiny, pokiaľ svoj objem zdvojnásobí. Cesto preložím na dosku a vytvorím bochníčky. Každý bochník váži cca 90 g. Vyšlo mi ich 13 kusov.

  2. 2

    Bochníčky uložím na dva plechy, na ktorých mám papier na pečenie. Prekryjem ich utierkou a ešte igelitom, aby neobschli. Nechám ich znova nakysnúť 2-2,5 hodiny. Potriem ich rozšľahaným vaječným žĺtkom s mliekom. Posypem sezamom.

    Hamburgerové žemle - obrázok 2
  3. 3

    Žemle pečiem v rúre, vyhriatej na 200 °C. Funkcia ohrev zhora, zdola + ventilátor. Na spodok rúry dávam hrniec s vodou, kvôli pare. Čas pečenia si treba sledovať, mne sa pečú 10-12 minút. Upečené žemle hneď preložím na mriežku, aby sa odspodu nesparili.

    Hamburgerové žemle - obrázok 3
  4. 4

    Výsledkom dlhšieho kysnutia sú takéto nadýchané žemle ;)

    Hamburgerové žemle - obrázok 4

Diskusia k receptu

rika111
Krásny deň, žemličky vyzerajú famózne a určite sú aj chutné. Najbližšie keď budem piecť chlebík vyskúšam aj žemle.
stanuska93
Vyzerajú výborne ale ako spravíte cesto ? všetko zmiešate v kuch. robote alebo robíte kvások alebo ako ? Ďakujem za odpoveď
violeta
@stanuska93 väčšinou kvások nerobievam, zmiešam múku so soľou, spravím jamku, rozdrobím do nej droždie, zasypem cukrom, pridám vlažnú tekutinu a ostatné mokré suroviny. Miesim v kuchynskom robote, pokiaľ sa cesto neodliepa od stien nádoby. Ale pokojne môžeš spraviť kvások z polovičného množstva tekutiny z rozpisu surovín, cukru a ČL múky. Čas kysnutia sa tým skráti. Počas kysnutia môžeš cesto premiesiť a nechať znova kysnúť. Záleží od droždia, kvality múky a teploty prostredia.
misenocka10
Skvelý recept určite odporúčam. Robila som z celej dávky jednu obrovsku ako ,,torta” bola naozaj výborná. Predtým som robila recept podľa kuchyne lidla no ten nebol dobrý. Ďakujem


violeta
@misenocka10 (24.4.2021 21:50)
Ďakujem za dôveru a milú reakciu s fotkou. Som veľmi rada, že sa ti tá obria žemľa podarila ?
Veď ja pekávam chlieb s touto gramážou, práve jeden čerstvo upečený aj mám ?
Pozdravujem aj milovníka hamburgerov a dodatočne prajem všetko najlepšie ?
Ešte raz ďakujem a prajem krásnu nedeľu.



1x haji
violeta
@mimik16 (10.3.2023 15:24)

Záleží od teploty, ak cesto zdvojnásobí objem, treba s ním ďalej pracovať alebo ho premiesiť.
V lete stačí aj 1/2 h+1/2 h, alebo teraz v teplom prostredí 1h+1h.
Ak cesto premiesite, v pohode môže kysnúť aj 2h, samozrejme už vytvarované žemle nechajte kysnúť len do zdvojnásobila objemu, tie sa už nemiesia.
Dúfam, že sa podaria a čas odhadnete. Držím palce.
preco
@violeta (7.10.2020 17:54)

Dobrý deň, tento postup ste mohli napísať do receptu lebo sú tu aj zaciatocnicky a je dosť nepraktické sa k tomuto konecne postupu práce dostat až cez sekciu všetky komentáre. Dakujem pekne




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia