Moja vianočka fotorecept

luwinka - fotkaluwinka, 5. januára 2020
Moja vianočka (fotorecept)
Foto: luwinka

Výborná ľahučká vianočka dnes upečená. Je z 5 prameňov.

14
porcií
35 minút
na 200 °C

Suroviny

500 g
2 PL
21 g
100 g
1 ks
1 ks
1/2 ČL
trošku
200 ml vlažné
2 PL
Na potretie:
1 ks
Na posypanie:




Postup

  1. 1

    Najskôr si pripravíme kvások. Do malej nádoby dáme droždie, 1 ČL kryštálového cukru, medzi prsty múky a 1/2 dcl vlažného mlieka. Do misy dáme múku, roztopené maslo, cukor, soľ, citrónovú kôru, rum,vajce , žĺtok, vykysnutý kvások a zvyšné mlieko. Necháme na teplom mieste nakysnúť 35-40 minút.

    Moja vianočka (fotorecept) - obrázok 1
  2. 2

    Na posypanej doske múkou si rozdelíme vykysnuté cesto na 5 rovnakých dielov.

    Moja vianočka (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    Každý jeden diel vyšúľame na dĺžku 30 cm.

    Moja vianočka (fotorecept) - obrázok 3
  4. 4

    Budeme pliesť najskôr z 3 prameňov a potom z 2 prameňov.

  5. 5

    Tu je pletenie z 3 prameňov.

    Moja vianočka (fotorecept) - obrázok 5
  6. 6

    Tu je hotovo.

    Moja vianočka (fotorecept) - obrázok 6
  7. 7

    Teraz upletieme z 2 prameňov.

    Moja vianočka (fotorecept) - obrázok 7
  8. 8

    A tu máme už aj z 3 aj z 2 prameňov.

    Moja vianočka (fotorecept) - obrázok 8
  9. 9

    Teraz položíme cesto z 2 prameňov na vrch cesta z 3 prameňov a zatlačíme. Vznikne nám vianočka z 5 prameňov.

    Moja vianočka (fotorecept) - obrázok 9
  10. 10

    Dáme ju na plech vyložený papierom potrieme po vrchu rozšľahaným vajcom a upečieme v rozohriatej rúre na 200 stupňov 35 minút.

    Moja vianočka (fotorecept) - obrázok 10
  11. 11

    Upečenú necháme vychladnúť a potom ju po vrchu posypeme práškovým cukrom.

    Moja vianočka (fotorecept) - obrázok 11
  12. 12

    V reze vianočka.

    Moja vianočka (fotorecept) - obrázok 12

Diskusia k receptu

larja
Nádherná, možno by som do nej ešte pridala hrozienka. Určite ju upečiem.
dana53
Dnes som ju piekla je skutočne vynikajúca. Piekla som už podľa viacerych receptov, ale zostanem pri vašom recepte. Dakujem.
blondi2
Ja som ju piekla dnes. S cestom sa výborne robilo, ale treba dat do cesta viac cukru. Deti po ochutnani skonštatovali, že chuti ako chleba. Fakt treba pridať viac cukru a hrozienka. Inak fajn.
dana53
Suhlasim,ze treba pridat cukor,hrozienka, ja pridavam orechy.ale inak nemá
Chybu.
chiaraasia
Krásna. Rada by som sa ale opýtala,či droždie musí byť v kocke, alebo môžem použiť aj v prášku?
luwinka
@chiaraasia (11.1.2020 14:28)

Ja používam len v kocke droždie a daj si viac cukru do cesta aspoň 4 polievkové lyžice nakoľko mi tu písali ze nie je sladká z tých 2 polievkovych lyzic. Pekný deň a nech sa ti vydarí.
bednarka
Výborná, dnes som upiekla, moja prvá vianočka a podarila sa. Som nesmierne šťastná, ďakujem za super recept. Ako ste písali viacerý, len viac cukru. Je to naozaj mäkká, voňavá a ovela chutnejšie ako z obchodu. Bude fajn večera


luwinka
@bednarka (4.2.2020 15:24)

Teší ma že si spokojná s mojim receptom, áno viac cukru trebalo, no ja už recept nebudem prepisovať však je tu viac v komentároch o tom spomenuté. A pekne sa ti podarila vidím na foto. Pekný deň prajem
kika14
Skusala som robit vianočku podla tohto receptu a bola som velmi sklamana s cestom sa pracovalo dobre, ale pri peceni mi vianocka praskla v ziadnom pripade sa to nemoze dat piect na 200°C v inych receptoch je tiez odporucane menej
1x mima37
kucharka
Super vianočka, aj keď ja som dala viacej cukru, u nás máme radi vianočku trochu sladšiu. Ja už si na nej pochutnávam s šálkou čaju ... :-))
Ďakujem za recept. Pekný deň prajem.


mima37
Ďakujem za recept luwinka! S kysnutým cestom som úplný začiatočník, ale rozhodla som sa urobiť svoju prvú vianočku podľa tohto receptu. Cesto je veľmi poddajné, výborne sa s ním pracovalo - plietla som priamo z piatich "hadíkov". Použila som sušené droždie a hladkú múku namiesto polohrubej. Vianočka krásne vykysla, no počas pečenia praskla 😁 Ale je vynikajúca. Dnes robím ďalšiu. Recept vhodný aj pre začiatočníkov. Super 👍🏻


luwinka
@mima37 (22.11.2021 11:15)

Nevadí že ti praskla . To sa stáva hlavne že chutila . Teší ma to , že si spokojná a že cesto pekne vykyslo.
peedee
Dnes so robil druhýkrát.najprv podľa receptu +lúpané mandle a hrozienka pekne z piatich.A teraz menšie dve po miernom navýšení gramáže z receptu.A boli obe vynikajúce.






SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia