Oškvarkové toasty pre chlapov fotorecept

cezar - fotkacezar, 3. decembra 2019
Oškvarkové toasty pre chlapov (fotorecept)
Foto: cezar

Možno trošku vzbudím nevôľu, ale aj keď si dám rád zeleninové a bezmäsité jedlá, som mäsotarián. Mám doma člena, ktorý by takéto jedlo Zobraziť celý popisMožno trošku vzbudím nevôľu, ale aj keď si dám rád zeleninové a bezmäsité jedlá, som mäsotarián. Mám doma člena, ktorý by takéto jedlo nedal do úst, no aj my chceme niekedy jesť niečo nám blízke. Tak uvidím reakcie na toto jednoduché jedlo.

20 minút
príprava

Suroviny

 (francúzska alebo podľa chuti)
 (alebo ementál)




Postup

  1. 1

    No, čo,... rozložíme toastové chlebíky, natrieme horčicou, dáme nakrájanú cibuľku a oškvarky.

    Oškvarkové toasty pre chlapov (fotorecept) - obrázok 1
  2. 2

    Môžeme okoreniť, prípadne doplniť feferónom, ... už kto má akú chuť. Ja som dal ešte aj syr pokrájaný na plátky. Je v rozpise surovín.

    Oškvarkové toasty pre chlapov (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    Všetko zatvoríme a ideme na to.

    Oškvarkové toasty pre chlapov (fotorecept) - obrázok 3
  4. 4

    Približne 4 minúty pečieme v toastovači.

    Oškvarkové toasty pre chlapov (fotorecept) - obrázok 4
  5. 5

    No a "ľaľa", aby to bolo akože zdravé, dáme si k tomu zeleninový šalát." A my pivári, aby to bolo isto zdravé, dáme si k tomu dobre vychladené pivko... " Lebo pivko pomáha s trávením jedla, je to osvedčený jedlotrovič...:-)

    Oškvarkové toasty pre chlapov (fotorecept) - obrázok 5
  6. 6

    A hotovo.

Diskusia k receptu

atulienka
Cezar, ten názov ma neodradí, a iste ani neurazí. Budem toasty robiť a pochutnám si aj ja.
fialka49
Často robievam oškvarkovú nátierku a toto je zjednodušená, rýchla forma. Dobre vedieť, lebo niekedy čas a hlad súri. Ďakujem za nápad.
jankov
Isto iste skúsim, nápad dobrý a hlavne rýchlovka...
...len si ťa dovolím poopraviť v bode 5. a namiesto toho, čo si napísal..."...No a "ľaľa", aby to bolo akože zdravé, dáme si k tomu zeleninový šalát...."...doporučujem zmenu napísaného na..."No a "ľaľa", aby to bolo isto zdravé, dáme si k tomu dobre vychladené pivko..."...lebo pivko pomáha s trávením jedla, je to osvedčený jedlotrovič...:-)...
cezar
@jankov (4.12.2019 11:24)

Súhlasím, opravujem a doplním. Ja som tiež pivár a pivo je "véééééééľmi zdravé".
popoluska340
@cezar (3.12.2019 16:40)
mily cezar vdaka za uzasny receptik,vyskusany a vyborny,budem robievat casto.Tato foto je s kupovanym toastovym chlebikom.



cezar
@popoluska340 (13.12.2019 21:38)

Ahoj popoluška, teší ma, že aj takýto jednoduchý receptík dokáže zaujať a vidím, že v Tvojom prípade sa kreativite medze nekladú.
popoluska340
@cezar (17.12.2019 17:44)

Dostalaa som od nevesty toastovy chlebik,neskory Mikulas,tak som dneska hned vedela co budem jest toasty so skvarkami,tie ma nikdy nesklamali,dakujem nebesam,ze si sem na Varechu dal takuto uzasnu kombinaciu.






SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia