Pečený kapor
Pečený kapor

Výborný kapor na víne a cesnaku

siuuu - fotkasiuuu, 25. novembra 2019
Výborný kapor na víne a cesnaku
Foto: siuuu

Tak trocha začínam trénovať na Vianoce... Nemusí byť každý rok klasický vyprážaný kaprík, treba vyskúšať aj iné chute. Preto ho skúšam pripraviť aj Zobraziť celý popisTak trocha začínam trénovať na Vianoce... Nemusí byť každý rok klasický vyprážaný kaprík, treba vyskúšať aj iné chute. Preto ho skúšam pripraviť aj na iné spôsoby. Dnes to bola táto verzia a kaprík v tejto úprave bol výborný.

4
porcie
5 minút
príprava
25-30 minút
na 190 °C

Suroviny

4 porcie - kúsky
10 g
150-200 ml (alebo ružové)
podľa chuti
podľa chuti
podľa chuti
1 hlavička
podľa chuti




Postup

  1. 1

    Porcie z kapríka umyjeme, osušíme, osolíme, jemne ochutíme drvenou rascou a uložíme do pekáča, ktorý sme vymazali kúskom masla. Vložíme do rúry zohriatej na 190 °C a pečieme 15 minút.

  2. 2

    Medzitým zmiešame cca 1,5-2 dl bieleho alebo ružového vínka, 5-6 očistených a pretlačených strúčikov cesnaku a 1/2-1 ČL sušeného tymianu. Po 15 minútach kapríka rovnomerne polejeme vínovo-cesnakovou zmesou a pečieme ešte 10 minút, nakoniec zapečieme pod grilom 3-4 minúty (na najvyšší výkon).

  3. 3

    Príloha podľa chuti - ja som mala uvarené zemiačiky, zmiešané s malým kúskom masla a petržlenovou vňaťou, ochutené štipkou soli.

Diskusia k receptu

sjuz
mňam, skvelé suroviny, presne mám rada rascu, maslo, víno, tymian... musí ladiť :)
babkamt
Dobrá inšpirácia...... Nemusí byť na vianočnom stole len vysmážaný kapor.
2x siuuu a haji
motyka
Aj mne sa páči. Na Vianoce urobím po porcii na skúšku. Alebo aspoň pre ženy.
2x siuuu a haji
sonulienka
Ja robievam na Vianoce len pečený na masle bez cesnaku a vína. Ale veru ma recept zaujal a veru vyskúšam. Musí byť vynikajúci.
2x siuuu a haji
siuuu
Ďakujem dievčatá za milé komentáre - keď som robila prvý krát, veru som sa bála aký bude výsledok - ale bola som veľmi milo prekvapená, chutí výborne - po vínku ostane iba lahodná vôňa - a v kombinácii s cesnakom a tymiánom je to dobrota.
1x haji
haji
Pěkný recept, fajnové suroviny, krásné foto. Kapr je moje srdcovka v jakékoliv podobě, hmm
1x siuuu
siuuu
@haji (10.12.2019 22:11)

Aj my sme kaproví ... kapríka tiež môžem v akejkoľvek úprave (okrem polievky - tú ja nemusím).




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia