Fazuľový koláč
Fazuľový koláč

Fitness fazuľový koláč

natally36 - fotkanatally36, 22. januára 2019
Fitness fazuľový koláč
Foto: natally36
60 minút
príprava
40 minút
na 200 °C

Suroviny

2 plechovky
3 ks
1 hrnček
6 PL
6 PL
5 ks
1 ČL
1 ČL
2 bal. (70 % alebo 80 %)
štipka
Na ozdobu:




Postup

  1. 1

    Predhrejeme rúru na 200 stupňov. V malej miske zmiešame práškove kakao, sódu bikarbónu, škoricu a soľ.

  2. 2

    Vo veľkej miske ponorným mixérom vymiešame vajcia, kokosový olej a cukor do nadýchanej zmesi. Potom pridáme poriadne premytú fazuľu a 3 banány a mixujeme do hladka. Pridáme sypkú kakaovú zmes a poriadne vmiešame vareškou.

  3. 3

    Tortovú formu potrieme kokosovým olejom a vyleje tam cesto. Do cesta poukladáme 2 banány po dĺžke tak, aby nevytŕčali z cesta a dáme piecť na 40 minút. Keď je cesto hotové, roztopíme si 70 % alebo 80 % čokoládu vo vodnom kúpeli a polejeme koláč. Vrch ozdobíme ovocím. Necháme stuhnúť čokoládu a možeme podávať. Dobrú chuť

Diskusia k receptu

cesminaz
Tá fotka vyzerá akoby si odfotila nejaký obraz/malbu :-)) až na ten prst pravdaže :-) Robievam občas tento koláč podla receptu tu na Vareche,je celkom dobrý.
danja301
Tento recept sa tu uz nachadza -fitnes fazulova torta,snad by bolo fair spomenut ,kym,alebo cim si sa inspirovala.
natally36
@Danja301 (3.2.2019 08:37)
Tento recept mi dala kolegyňa z práce ktorá je Poľka takže som si recept nehľadala na tejto stránke. Takže inšpirovala som sa mojou kolegyňou. :)





SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia