Jablkový koláč
Jablkový koláč

Šťavnatý jablkový koláč s bielkovou penou fotorecept

olinecka - fotkaolinecka, 1. novembra 2018
Šťavnatý jablkový koláč s bielkovou penou (fotorecept)
Foto: Olinecka

Ďalšie moje pečenie jablkového koláčika, ktorý nesklame ani najnáročnejších.

40 minút
príprava
40 minút
na 180 °C

Suroviny

Cesto:
450 g
200 g
4 ks
250 g
2 PL
3/4 bal.
podľa chuti
1 kg nastrúhané
 na posypanie
 (nemusí byť)
z 1/2  citróna
4 ks
2-3 PL




Postup

  1. 1

    Pripravíme si suroviny na cesto.

    Šťavnatý jablkový koláč s bielkovou penou (fotorecept) - obrázok 1
  2. 2

    Pripravíme si suroviny na jablkovú plnku.

    Šťavnatý jablkový koláč s bielkovou penou (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    Na vypracovanie cesta potrebujeme trpezlivosť, aby sa spojili všetky ingrediencie. Múku preosejeme do misky, pridáme cukor, žĺtky, prášok do pečiva, kakao, zmäknuté maslo nakrájané na menšie kúsky. Rukou vypracujeme hladké cesto.

    Šťavnatý jablkový koláč s bielkovou penou (fotorecept) - obrázok 3
  4. 4

    Cesto rozdelíme na dve časti jednu väčšiu časť a menšiu, ktorú dáme do chladničky stuhnúť.

    Šťavnatý jablkový koláč s bielkovou penou (fotorecept) - obrázok 4
  5. 5

    Medzitým si pripravíme jablká, ktoré ošúpeme a nastrúhame. Plech 30x40 cm vymastíme maslom. Väčšiu časť cesta dáme na pomučenú pracovnú dosku, rozvaľkáme a prenesieme na plech. Cesto potrieme ľubovoľným džemom.

    Šťavnatý jablkový koláč s bielkovou penou (fotorecept) - obrázok 5
  6. 6

    Rovnomerne nanesieme nastrúhané jablká, posypeme škoricou, vanilkovým cukrom a pokvapkáme citrónovou šťavou. Bielky vyšľaháme s práškovým cukrom do tuha a rozotrieme na jablká.

    Šťavnatý jablkový koláč s bielkovou penou (fotorecept) - obrázok 6
  7. 7

    Z chladničky vyberieme stuhnuté cesto, husto nastrúhame na hrubom strúhadle navrch koláča. Rúru predhrejeme na 180 stupňov a pečieme 40 minút.

    Šťavnatý jablkový koláč s bielkovou penou (fotorecept) - obrázok 7
  8. 8

    Po upečení necháme vychladnúť. Dobrú chuť.

    Šťavnatý jablkový koláč s bielkovou penou (fotorecept) - obrázok 8

Diskusia k receptu

motyka
Fííínom koláč - aj nedeľný, aj sviatočný a zvláštny. Ten upečený bielok, super. Ukladám, aby som nezabudla. Obdivujem tvoju vitalitu aj kreatívnosť. Si skutočne šikovná a vynaliezavá.
marienka44
Ďakujem za nápad, niečo podobné robím aj ja, Hrabenykne rezy. Kedze mám v chladnicke zvyšné bielky, nemusím dať do cesta toľko žĺtkov a sne bude boatý.
jarca
Koláčik som už upiekla, je neskutočný! Veľmi dobrá kombinácia kakaové cesto a jablková plnka. Sú to vlastne Barónkine rezy, tie sú bez kakaa. Ale to pridané kakao tam urobilo výbornú chuť. Ďakujem za recept. Ozaj aj tvarohový robievam s týmto kakaovým cestom a tiež je super. Tvarohové a jablkové koláče sú u nás TOP.
rika111
Pekný deň, ja mám podobný recept ale namiesto jablk je tam tvaroh. Inak super nápad a hneď ho aj idem vyskúšať jablká už mám očistené.




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia