Avokádová nátierka
Avokádová nátierka

Avokádova nátierka - ľahko a rýchlo videorecept

jacobblfc - fotkajacobblfc, 19. decembra 2017

Jednoduchá avokádová nátierka pripravená za pár minút, vhodná na večeru prípadne ranajky!

6
porcií
10 minút
príprava
Avokádova nátierka - ľahko a rýchlo (videorecept)
Foto: jacobblfc

Suroviny

2 ks
4 ks
1 ks
1 strúčik




Postup

  1. 1

    Rozpoliť avokádo, vybrať kôstku, vybrať vnútro avokáda a vidličkou rozmačkať v miske.

  2. 2

    Nakrájať reďkovku (alebo jarnú cibuľku) a paradajku na malé kúsky a vložiť to do misky s avokádom a poriadne premiešať.

  3. 3

    Pokrájať na malé kúsky jeden strúčik cesnaku, vložiť do misky s avokádom, vymačkať trochu šťavy z citrónu, zľahka okoreniť čiernym korenim a premiešať.

Diskusia k receptu

kukulienka71
super! ktokoľvek si, dovolím si tvrdiť, že týmto šikovne spracovaným videjkom si poukázal na to, ako sa to dá urobiť lepšie. Včera pridané video od mladej dámy na avokádovú nátierku je totiž zbytočne dlhé a tým pádom oberá o čas. Cesnak k avokádu jednoznačne patrí:-)
mitzy
mňamka, s redkvičkami som ešte nekombinovala :)
cesminaz
Vyzerá to pprádne,hned by som sa ponúkla :-) Žial som práve vcera strovila posledné zrelé avokádo na nutellu s hrozienkami a orieškami :-) Nabudúce vyskúšam,ale neviem či teraz majú ešte redkovky v obchode.
jacobblfc
@Kukulienka71 (19.12.2017 13:27)

Vďaka, práve preto som si vytvoril ten kanál na youtube, robím tam krátke videá, ktoré sú vždy pod 2 minúty, na jednoduché recepty s málo ingredienciami, pretože v dnešnej dobe ľudia nemajú čas sledovať 5-7 minutove video o príprave jedla.
ubka
Šikovný nápad s videom,neotravuje a pritom jasne vidno postup aj výsledok.Rada si pozriem aj ďalšie tvoje recepty v tomto štýle.:-)
jacobblfc
@Mitzy (19.12.2017 16:51)

treba skúsiť, dávam ju tam hlavne kvoli farebnosti, s jarnou cibuľkou to tak nie je, lebo zanikne vo farbe avokáda!
ubka
@Jacobblfc (20.12.2017 13:33)

Vyskusana. Výborná,odporúčam....mňam!:-)




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia