Kuracie rezne na chipsoch a syre

kavicka - fotkakavicka, 28. apríla 2010
Kuracie rezne na chipsoch a syre
Foto: kavicka

Recept som si vypočula v obchode :-)a zaujal ma.Vyskúšala som ho v nedeľu,deťom to veľmi chutilo -je to dosť sýte ,možno to bude pre Zobraziť celý popisRecept som si vypočula v obchode :-)a zaujal ma.Vyskúšala som ho v nedeľu,deťom to veľmi chutilo -je to dosť sýte ,možno to bude pre niekoho dosť kalorické..

10
porcií
30 minút
príprava

Suroviny

2 balíky
2-3 ks
1 balík
20 dkg
1-2 KL




Postup

  1. 1

    Rezne poprerezujeme na 11-12kusov,posolíme

  2. 2

    obalíme v hladkej múke a vo vajci

  3. 3

    dalej obalíme v tejto zmesy:v mise si chipsy rozmrvíme(sekačikom na mäso),pridáme nastrúhaný syr a korenie ,obalime a vysmážame na horúcom oleji zmes vyjde na tých 11-12rezňov- mänšých

    Kuracie rezne na chipsoch a syre - obrázok 3
  4. 4

    podávame zo zemiakmi a uhorkový šalat..no môžete si vybrať podľa chuti

Diskusia k receptu

kimlo
Všetko čo je dobré, je aj kalorické, nezdravé a naopak... je to taký fenomén dnešnej gastronómie, ale kto by takým dobrotám odolal, že? :-)
hanina
Vďaka skúsim snáď s kukuričnými lupienkami.
cistinka
Tiež som o tomto recepte už počula, len som si to nevedela predstaviť. Ale vyzerá to zaujímavo, takže to určite skúsim :-)
veronika353
Já jsem to obalovala v kukuřičných lupíncích,ale manžel v chipsech. Bylo to dobré,akorát to maso doporučuju míň osolit,protože ty chipsy jsou slané.
evusik
kedysi dávno, keď sa u nás začali po revolúcii predávať corn flaksy som tiež skúšala jeden takýto recept ale z kukuričnými lupienkami a moc nás to neoslovilo, toto vyzerá ako zaujímavý recept a s tým syrom to môže byť celkom dobré, určite vyskúšam.
Gratulujem k výhre :-)
martina34
ja som to tiež kedysi skúšala s corn flakmi, no vrch bol dosť tvrdý
kavicka
dakujem,ani som nezbadala ze som vyhrala :-) prekvapilo ma to ved som tu registrovana necely mesiac :-)




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia