Cuketové brownies (bezlepkové)

mary81 - bez fotkymary81, 3. augusta 2017
Cuketové brownies (bezlepkové)
Foto: mary81
25 minút
na 170 °C

Suroviny

180 g
1 čl
35 g
180 g (ošúpať a nastrúhať)
90 ml (roztopený)
90 ml
85 ml
štipka




Postup

  1. 1

    Zmiešame suché ingredience, potom mokré ingredience a napokon zmiešame spolu.

  2. 2

    Vylejeme na vymastený plech a pečieme na 170 stupňov cca 25 min.

  3. 3

    Po vychladnutí polejeme (a posypeme) čokoládou.

Diskusia k receptu

dvorka
Koláč vyzerá veľmi dobre. Keďže nie sú jablká ale cukety a tekvice, je to ten pravý. Len by som chcela vedieť, ako veľký má byť plech. Alebo sa pečie v tortovej forme? Na obrázku je koláč v okrúhlej miske.
danila
Mne sa tiež páči, vyskúšam, namiesto kakaa dám do cesta roztopenú čokoládu
mitzy
takže: ďakujem veľmi pekne za super rýchly recept! môj nie je taký vysoký, skúšam nový prášok na pečenie z dm-ky, ale nevadilo to na chuti vôbec. bol úžasný. na vrch som dala slivkový lekvár a kokos. múku som použila obyčajnú a miesto mlieka som dala vodu. ukladám a budem robiť :)
1x danila
mitzy
@Mary81 (4.8.2017 11:40)
chutil veľmi aj mojej malej, nie každý koláčik ešte spapá ale tento
áno tak som rada :)
danila
Koláčik otestovaný - múku som dala špaldovú, mlieko kokosové a miesto medu kokosový cukor. Vylepšila som ho ešte nasekanou horkou čokoládou a mandľami do cesta. Ešte horúci som ho cez sitko posypala kakaom zmiešaným so škoricou. Je vynikajúci, šťavnatý, vláčny, vďaka za super recept :-)
luss44
výborný, dala som špaldovú hladkú múku a kúsky čokolády do cesta. Navrch som nedávala nič, ani čoko polevu, nakoľko sme si ho brali dnes k vode, tak ostal taký obyčajný, ale na chuti mu to neubralo. Robievam podobný cukinový tuná z Varechy, tak už mám recepty dva :)




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia