Štrúdľa fotorecept

edlis - fotkaedlis, 8. februára 2017
Štrúdľa (fotorecept)
Foto: edlis

Ako som pozerala, je tu kopec receptov na štrúdľu, ale chcem sa s vami podeliť aj o môj recept, ktorý som dostala od mojej Zobraziť celý popisAko som pozerala, je tu kopec receptov na štrúdľu, ale chcem sa s vami podeliť aj o môj recept, ktorý som dostala od mojej maminky. Recept je veľmi jednoduchý, nenáročný a s výsledkom budete určite spokojní.

10
porcií
10 minút
príprava
45 minút
na 180/160 °C

Suroviny

Cesto:
250 g
300 g
200 ml
Plnka extra tvarohová:
750 g
2 ks
100 ml
1 bal
podľa chuti
Plnka jablková:
 mleté
Na potretie:
1 ks
1 PL




Postup

  1. 1

    Z múky, Hery a jogurtu vypracujeme cesto. Zabalíme a dáme do chladničky na hodinu.

    Štrúdľa (fotorecept) - obrázok 1
  2. 2

    Cesto vyberieme z chladničky a rozdelíme na 4 rovnaké časti. Každú časť rozvalkáme na tenkú placku na veľkosť plechu, podľa potreby poprášime múkou (valká sa veľmi dobre :-)).

    Štrúdľa (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    Rozvaľkané cesto potrieme tvarohovou plnkou a môžeme naň dať aj malé kopčeky kyslej smotany (nemusí byť).

    Štrúdľa (fotorecept) - obrázok 3
  4. 4

    Okraje zahneme na oboch stranách a teraz stočíme štrúdľu.

    Štrúdľa (fotorecept) - obrázok 4
  5. 5

    Jablková plnka: nastrúhame jablká na rozvaľkané cesto, posypeme mletým orechom, cukrom, škoricou a zvinieme... viď vyššie :-)

    Štrúdľa (fotorecept) - obrázok 5
  6. 6

    Na plech vyloženým papierom prenesieme štrúdľu tak, aby spoj bol na spodku. Povrch ešte potrieme s jedným rozšľahaným žĺtkom, do ktorého pridáme 1 PL mlieka.

    Štrúdľa (fotorecept) - obrázok 6
  7. 7

    Dáme piecť do vyhriatej rúry na 180 stupňov na 15 minút, znížime teplotu na 160 stupňov dopečieme (cca 30 minút).

    Štrúdľa (fotorecept) - obrázok 7
  8. 8

    Nakrájané... a posypané práškovým cukrom.

    Štrúdľa (fotorecept) - obrázok 8
  9. 9

    Toto je tá jablková :-)

    Štrúdľa (fotorecept) - obrázok 9
  10. 10

    ... a tvarohová :-)

    Štrúdľa (fotorecept) - obrázok 10
  11. 11

    Prajem vám dobrú chuť :-)

Diskusia k receptu

babka123
Veľmi pekné vydarené dielo, jednoduchý a stručný popis k tomu krásne fotky a tú chuť si môžeme len domyslieť, alebo tiež vytvoriť. Veľmi chválim.
dosa
...urcite dobre, ale moc splasnute...take majú byt?
1x edlis
kecemis
Teraz si zabrnkala na moju sladku strunu. Neviem ci sa nedam na vypekanie, len mam starch ze by som to uz do konca mojho zivota asi nedokazal
rulik
hľadám, hľadám - tvarohovú plnku do štrúdli a toto vyzerá byť to správne orechové, hlavne preto, že je tam množstvo tvarohu, ktoré chcem spracovať
ma napadlo len naplniť už hotové lístkové cesto na papieri na pečenie a zarolovať, nechce sa mi tvoriť cesto
1x edlis




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia