Zdravé ovsenky (mu/ysli)

ailuj82 - fotkaailuj82, 15. marca 2016
Zdravé ovsenky (mu/ysli)
Foto: ailuj82

Rýchle a mäkučké, chutili všetkým :)

20
porcií
15 minút
príprava
25 minút
na 180 °C

Suroviny

250 g
400 ml
2 PL
2 PL
1 ks
1 ks
1 hrsť
1 hrsť
1 hrsť




Postup

  1. 1

    Vlocky zalejeme kokosovym mliekom, pridame pomarancovu stavu, vajce a nechame chvilu napucat. Ak je zmes riedka, pridame vlocky.

    Zdravé ovsenky (mu/ysli) - obrázok 1
  2. 2

    Susene slivky pokrajame na mensie kusky, banan jemne roztlacime a pridame k vlockovej zmesi. Zamiesame a pridame zvysne suroviny - brusnice, orechy, med.

  3. 3

    Rovnomerne rozotrieme na plech vylozeny papierom na pecenie a vlozime do vyhriatej rury.

  4. 4

    Pecieme asi 20 - 25 minut. Horuce pokrajame na plechu radielkom a nechame vychladnut. Dobru chut !

    Zdravé ovsenky (mu/ysli) - obrázok 4

Diskusia k receptu

cesminaz
To aj verim,ze chutili :-) su v tom same vynikajuce veci! Aj malemu stravnikovi sa len tak ligocu od spokojnosti ocka ;-) Kk
1x radost
nesi
Vyskúšam viem že je to dobré, iba mi tu chýba teplota ale myslím že môže byť 170
nesi
prepáč zle som pozrela ale už som ju našla
martamm
Vsetky suroviny mam doma, taketo kolaciky vzdy mozem, preto upeciem v blizkej dobe, dakujem za inspiraciu :)))))))))
marianne
Som sa zopsula so racionalnym maskrtenim, koli cokoladam v praci, furt od niekoho, neda sa odolat. Toto budu v kancli maskrtit, recept ako na zavolanie. Dakujem:-)
marianne
naozaj vynikajúce sú, veľmi pekne ďakujem, ešte som ich pofŕkala horkou čokoládou máličko, keď sa upiekli.....TOPKY




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia