Hlávková kapusta s červenou repou fotorecept

nadasky - fotkanadasky, 14. novembra 2015
Hlávková kapusta s červenou repou (fotorecept)
Foto: nadasky

Takýchto receptov je vela ,ja ho robím takto.

15
porcií
30 minút
príprava
20 minút
na 85 °C

Suroviny

3 kg
0,6 kg
2,5 kg
2.5 l
0,6 l
0,3 kg
6 pl
3 pl




Postup

  1. 1

    Dame variť cviklu ,stačí 45 minut aby vrela,zatial si pokrajem kapustu a cibulu,cviklu necham vychladnúť ,ocistim a postruham na vedšom struhadle /dierkach/

    Hlávková kapusta s červenou repou (fotorecept) - obrázok 1
  2. 2

    Do vody s cvikle si urobim nalev ,stačí aby zovrel

    Hlávková kapusta s červenou repou (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    Zalejeme a nechame odstát tak 1 hod.a občas premiesat. Naplníme do poharov a dame sterlizovat na 15 mim. pri 80-90stupnoch.Dame vychladnúť pod deku.

    Hlávková kapusta s červenou repou (fotorecept) - obrázok 3

Diskusia k receptu

sashan
Takúto dobrotku som už kedysi robila a veľmi mi chutila.Len sa chcem spýtať,z akej cviklovej vody robíš nálev,nevaríš cviklu v šupke?
evanaaa
@sashan , asi z tej vody, v ktorej tú cviklu varil, nie? Nechal ju ale najprv vychladnúť, a zarobenou potom zalial všetko. Vypadá to celkom dobre, nie sú tam chemikálie, páči sa mi tento šalát.
nadasky
Ano cviklu som riadne umyl a dal variť,potom sa šupe a vyvar som zlial a zurobil sneho nálev-môžem povedať ta kapusta nema chybu!! Pekný den.
nadasky
Ano ked naplníš pohare kapustou potom s vychladnutím nalevom podolievaš.
ejmepb
Takýto šalát robím aj ja, ale cviklu strúham surovú, je výborný.
sashan
No ja som sa pýtala preto,či sa ti podarí cvikla tak dobre vyumývať,aby sa po uvarení dala voda použiť na nálev.
marianne
Vyzera, ze bude vyborny, tiez ma trosku prekvapilo, ze sa zalieva uvarenou vodou z cvikle. Niekde predavaju uz tak dokonale vyumyvanu cviklu, ze sa sama cudujem, ze sa im to tak podarilo. Ja kazdu zeleninu a ovocie pred upotrebenim namocim do roztoku: z letnej vody, po 1CL sody bikarbony, soli, PL octu. V tom vymacam na 2-3 minutky, zlejem a preplachnem este v cistej vode. Vraj to nici chemicke postreky. Zarucit to neviem, ale niekedy z ovocia a zeleniny zlezie este slusny bordel...hlavne ovocie
nadasky
To sa robite dôležíte ,tieto komentare su prízemne ,robte si ako chcete premna zamna si ju vyperte a v peroxide.
bubaya
Nikto sa nerobí dôležitý, len sa pýta, či varíš cviklu olúpanú, alebo neolúpanú. V recepte to nie je napísané.
Cvikla má drsnú šupku, ktorá sa nedá dobre umyť. Nevieš, čo na nej môže byť, pesticídy, fungicídy, zbytky hnojiva, výkaly zvierat, čo behali po poli....plus ten bordel, v čom potom leží v obchode a tie kvantá potkanov čo po nej behajú v sklade.
tiginko
nepreháňaj @bubaya , stačí zobrať kefku a trošku vydrhnúť tie bulvy, keď už si taká úzkostlivá :-) Ja varím cviklu celú, len ju poriadne poumývam. Tak zabránim tomu, aby zbytočne nevytiekla šťava. Keď ju pečiem pokrájanú v alobale, tak ošúpanú
bubaya
Nepreháňam. Neviem si predstaviť, že by som napríklad vodu z varenia zemiakov v šupke použila na polievku, hoci tie zemiaky si dobre vyumývam a vydrhnem kefkou. Ale proti gustu....
tiginko
veď ani tu nepoužiješ vodu, v ktorej sa cvikla varila. Tú vyleješ
tiginko
aha prepáč @bubaya , veľmi sa ti ospravedlňujem, až teraz som si všimla, že v tomto recepte sa voda z varenia cvikle má použiť na nálev. To by ma ani vo sne nenapadlo, preto som nepochopila, prečo ti vadí uvarenie cvikle aj so šupou




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia