Fánky tvarohové - veľmi dobré

enge149 - fotkaenge149, 28. marca 2010

toto je starý recept,ale vyskúšaný je to také fašiangové jedlo,ale ako múčnik sa dá pripraviť kedykoľvek,fánky sú veľmi dobré aj zdravšie,ako iné,lebo je tam Zobraziť celý popistoto je starý recept,ale vyskúšaný je to také fašiangové jedlo,ale ako múčnik sa dá pripraviť kedykoľvek,fánky sú veľmi dobré aj zdravšie,ako iné,lebo je tam tvaroh a vďaka nemu keď sa vyprážajú nepijú olej ani masť,nie sú veľmi sladké

30 minút
príprava
30 minút
tepelná úprava

Suroviny

250 g
2 ks
2 polievk.lyžice
1 čajová lyžička
300 g
30 g
1 polievk.lyžica
podľa potreby




Postup

  1. 1

    z uvedených potravín vypracujeme hustejšie cesto

  2. 2

    necháme postáť asi 2 hodiny v chlade

  3. 3

    na doske vyvaľkáme cesto asi na hrúbku 1/2 cm,ozdobným radielkom vykrajujeme fánky,pretočíme jeden koniec,aby boli fánky ozdobné/do tvaru trojuholníka/,

  4. 4

    vyprážame na oleji alebo masti a ešte teplé obaľujeme v zmesi prášk.a van.cukru

Diskusia k receptu

hanina
Dodnes ich robievame a nielen na fašiangy. Môžem potvrdiť, sú ozaj veľmi dobré.ú Teplé aj studené/.
cica2
konečne som našla receptík na fánky, ukladám do svojej kk a ďakujem:)
ailuj82
Tak tieto fánky som dnes robila a podarili sa. Vôbec neboli mastné, a boli ľahké ako obláčik :) Mňam :)
1x pn
enge149
dakujem pekne,aj ja somich robila viackrát,však sú fašiangy,z 5 dávok pre 10 ľudí,ale najlepšie je iba z jednej dávky..mám vyskúšané do cesta sa môže dať iba 1 vajce a 1 uvarený zemiak,je naozaj veľa recp.ale tieto nie sú mastné a tvaroh je tam zdravý..petešila si ma..
pipnat
v sobotu som piekla, odporúčam...., vôbec neboli mastné:)
enge149
dakujem,kto ich má vyskúšané,ine už ani nechce,aj ked je veľa receptov,som rada,že chutili,ved sú "fašiangy"
9153_1557420417 - profilový obrázok
pn
pn
Fanky som robila prvy krat v zivote :),strasne sa mi paci tento recept,mam rada tvaroh,su lahucke a chutne..... 5*****


9153_1557420417 - profilový obrázok
pn
pn
@Pn (19.2.2017 17:46)

Neako sa mi obrazok otocil :)




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia