Diviačia panenka na môj spôsob fotorecept

brano24 - fotkabrano24, 5. augusta 2015
Diviačia panenka na môj spôsob (fotorecept)
Foto: brano24

Tento recept som si dnes vymyslel, ale pri klasických postupoch nieje čo pokaziť. Bolo to naozaj výborné.

5
porcií
70 minút
príprava
50 minút
na 170 °C

Suroviny

1,5 dl
4 strúčiky
150 dkg
6 ks
2 lístky
30 g
50-70 g
3-4 dl
15 ks
1 g
1 g
podľa potreby na zahustenie




Postup

  1. 1

    Na panvicu nalejeme olivový olej a rozpálime ho. Do rozpáleného oleja vložíme celé panenky, ktoré sme potreli drvenou rascou, a prudko orestujeme/opražíme z každej strany do zlata. Takto opraženú panenku vyberieme, potrieme pretlačeným cesnakom, a položíme na pekáč.

  2. 2

    Do výpeku z opraženej panenky vložíme hríby a podusíme. K mäkkým hríbom pridáme Brusnice, alebo brusnicový džem, premiešame a ak nám už zmes brusníc a hríbov bublá, zalejeme ju červeným vínom a privedieme k varu.

    Diviačia panenka na môj spôsob (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    Panenku na pekáči ďalej osolíme, a pridáme zvyšné ingrediencie a korenie. Zalejeme zmesou z panvice. Pekáč prikryjeme pokrievkou a dáme do rúry piecť pri 170°C na 50 min. Po 45 minútach pokrievku zložíme a na 5 minúť pridáme na 200°C. Vyberieme z rúry, panenku nakrájame na medailónky.

    Diviačia panenka na môj spôsob (fotorecept) - obrázok 3
  4. 4

    Omáčku v pekáči zahustíme smotanou ak sa zdá riedka, pridáme vo vode rozmiešaný (1,5 dcl) GUSTIN , prípadne ešte dochutíme, dáme variť a po uvedení do varu odstavíme a poukladáme naspäť do omáčky, na medailónky nakrájanú panenku. Podávame so zemiakmi, pečenými zemiakmi, alebo s knedľou...

    Diviačia panenka na môj spôsob (fotorecept) - obrázok 4

Diskusia k receptu

afataga
parada, ten skrob by som ja nedavala, radsej by som trochu zredukovala, inak to nema chybu
brano24
afataga ..ten škrob len v prípade, že to niekto preženie s podlievaním, resp. neodhadne množstvo vody. Inak najlepšie pridať smotanu na šľahanie a je to dostatočne zahustené :-)
brano24
ivka774 dnes sa dá diviak zohnať celkom dostupne. Toto však nemusí byť ,,IBA" z panenky. Kľudne aj pliecko či stehno.
babidka
Vyzera to dobre , skusim to v jeseni - ked budu nejake hriby :-) Pretoze panenka bude urcite ...
ivka774
brano24 ja som z Humenného, mám pobehané všetky mäsiarstva a nedá. Ozaj som ho nikde nenašla. Budem musieť skúsiť od poľovníka. ;)
nutella
až hlúpe sa mi zdá, že ja mám diviaka a neviem čo s ním :D ..no recept vyzerá fantasticky, idem na to :) ďakujem :)
gordonramsey
Recept som vyskúšal, no mne veľmi nesadol. Neviem čím ale maso bolo suché a omáčka sa nevedela rozhodnúť či je sladká alebo slaná. Ku koncu ma z tejto pliagy rozbolela tak hlava že chudáka Pumbu som musel vyhodiť.




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia