Vegánske malinové brownies

micibakes - fotkamicibakes, 1. marca 2015
Vegánske malinové brownies
Foto: micibakes

Rýchly a zdravý recept na brownies bez múky, vajec alebo mliečnych výrobkov. Ingrediencie Vám budú znieť zvláštne ale sľubujem že Vám budú chutiť lebo Zobraziť celý popisRýchly a zdravý recept na brownies bez múky, vajec alebo mliečnych výrobkov. Ingrediencie Vám budú znieť zvláštne ale sľubujem že Vám budú chutiť lebo každý kto ochutnal chce dupľu.

10 minút
príprava
20 minút
na 180 °C

Suroviny

2,5 hrnčeka surové
1 ČL
1,5 hrnčeka
1 plná hrsť čerstvé
1,5 hrnčeka (alebo fazuľa čierna)
0,5 ks
0,3 hrmčeka
0,5 hrnčeka
0,5 hrnčeka




Postup

  1. 1

    Rúru predhrejeme na 180 stupňov.

  2. 2

    Do food processoru dáme ovsené vločky a prášok do pečiva a pomelieme až kým zmes nevyzerá ako múka. Vysypeme do misky.

  3. 3

    Všetky "mokré ingrediencie" dáme do food processoru a pomelieme do riedka.

  4. 4

    Pomaličky všetko spolu premiešame. Vmiešame aj väčšinu kúskov čokolády. Niečo necháme na koniec.

  5. 5

    Vlejeme zmes misky na pečenie ktorú buď vymastíme kokosovým olejom alebo do nej vložíme papier na pečenie. Na vrch posypeme zvyšné kúsky čokolády.

  6. 6

    Dáme zapiecť na 20 minút. Potom necháme poriadne vychladnúť. Ak náhodou narežete brownies skôr ako vychladnú, bude sa rezať dosť ťažko a bude sa zdať nedopečený.

  7. 7

    Najlepšie je uložiť brownies do chladničky zakryté celofánom. Dobrú chuť!

  8. 8

    Viac obrázkov môžete nájsť na www.micibakes.com.

Diskusia k receptu

zuzkacho
Och tieto vegánske recepty sú úžasné, celá na koncepcia vegánskych jedál je pre mňa veľmi inšpiratívna, len akosi veľmi ťažko sa mi darí prechádzať na tú stravu...koláčik dnes určite vyskúšam, ďakujem
micibakes
dakujem zuzka. pomalicky prechadzat je lepsie :) a ked uz zachuti a uvidite ako dobre sa citite tak to bude motivovat. ja sa snazim vsetko sladke robit iba veganske. dajte vediet ako vysiel kolacik! @zuzkacho