Hráškový tanier so šunkou a s tyčinkou

Radovan Minárik
kuchár hotela Grand v Trenčíne, 14. januára 2015
Hráškový tanier so šunkou a s tyčinkou
Foto: Pravda - Ľuboš Pilc
4
porcie
10 minút
príprava
30 minút
tepelná úprava

Suroviny

0,5 l
400 g
200 ml
200 ml
4 plátky
4 ks




Postup

  1. 1

    Najskôr opečieme hrášok na masle, osolíme a zalejeme ho zeleninovým vývarom. Privedieme k varu. Odstavíme, pridáme mlieko aj smotanu a všetko spolu mixérom zmixujeme.

  2. 2

    Cez jemné sitko polievku precedíme, dáme naspäť do hrnca a niekoľko minút ešte povaríme. Dosolíme podľa chuti. Prosciutto obtočíme okolo tyčiniek a ozdobíme ním tanier.

Diskusia k receptu

svedka
No nekomentuj, nahodou v Grande varia super!
svedka
Toto zrovna nie-alebo takto to nevyzeralo.ale ja som rodena Trencanka, jedla som tam snad milion krat cez obednajsie prestávky v praci...to je otazka, ze kedy :D
smejkad
k chuti sa neviem vyjadrit, ale ked vidim taketo nieco na tanieri, stracam nie len chut, ale aj odvahu jest
nerozumiem dnesnemu umeniu, ani aranzerskemu, holt, asi som barbar :-)
radost
i v kuchyni sa dá hrať..netreba to hravým brať..náš malý bude tomu rád..:-))
evanaaa
Nie som veľký jedák, ale ak by mi v reštaurácii dali niečo takéto......ja som tam ani tú vodu, pardon, polievku (?) hneď nevidela, až neskôr. Divím sa, že sem dávajú profesionálni kuchári recepty, načo, Varecha je pre nás, amatérov. Potom príde k situácii, keď by sa taký kuchár pri niektorých hodnoteniach ( komentoch) aj červenal za kritiku.
vcelka
Ja nejako neviem nájsť nikde zmienku o tom, že Varecha "je pre nás amatérov"... Takže v portáli s bezplatným prístupom si budeme určovať, čo tam bude a čo nie... nonsens...
marikahr
mne sa recept paci, podla rozpisu surovin na uvedene mnozstvo hrasku s pridanim vyvaru a smotany + mlieko to moze byt akurat fajn konzistencia... ja na podobne kremove polievky pokial su pripravene z kvalitnych surovin a hlavne bez zaprazky mozem ;-)
marikahr
chcela som povedat ze podobne polievky mozem ;-)
nejako sa mi tam vludilo to "na" a trosku hlupo ta veta vyznela ... sorry ;-)




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia