Cviklový koláč fotorecept

thinusch - fotkathinusch, 26. decembra 2014
Cviklový koláč (fotorecept)
Foto: thinusch

Tento recept som našla v letáku miestnych potravín a nedalo mi nepodeliť sa oň. Nielen že dobre vyzerá, ale ešte lepšie chutí. Cvikla v Zobraziť celý popisTento recept som našla v letáku miestnych potravín a nedalo mi nepodeliť sa oň. Nielen že dobre vyzerá, ale ešte lepšie chutí. Cvikla v koláči je veľmi netradičná surovina, ale veľmi zdravá a sladká.

12
porcií
30 minút
príprava
30 minút
na 175 °C

Suroviny

Cesto:
3 ks
3 dl
3 dl
2 PL
2 ČL
štipka
1,5 dl
4 ks
Krém:
200 g
60 g
6 PL
1 PL




Postup

  1. 1

    Mixérom vymiešame vajíčka s cukrom dopenista.

    Cviklový koláč (fotorecept) - obrázok 1
  2. 2

    Zmiešame všetky "suché" suroviny spolu, t.j. múku, PDP, perníkové korenie a soľ.

    Cviklový koláč (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    Nastrúhanú cviklu zmiešame s olejom.

    Cviklový koláč (fotorecept) - obrázok 3
  4. 4

    Suché suroviny pomaličky postupne ručne primiešavame do vajíčka s cukrom, len kým sa poriadne nespoja obe hmoty.

    Cviklový koláč (fotorecept) - obrázok 4
  5. 5

    Nakoniec primiešame cviklu s olejom.

    Cviklový koláč (fotorecept) - obrázok 5
  6. 6

    Tadaaaaa....hmotu vylejeme do vymastenej a múkou vysypanej tortovej formy s priemerom 24cm. Pečieme vo vyhriatej rúre na 180 stupňov.

    Cviklový koláč (fotorecept) - obrázok 6
  7. 7

    Špáratkom skúšame po pol hodinke či je hotový (každá rúra pečie inač). Korpus mierne vychladnutý opatrne vyberieme z formy.

    Cviklový koláč (fotorecept) - obrázok 7
  8. 8

    Medzitým ako nám korpus chladne si prichystáme krém. Zmiešame maslo so smotanovou nátierkou.

    Cviklový koláč (fotorecept) - obrázok 8
  9. 9

    Pridáme citrón a zopár kvapiek čerstvého zázvora. Cukor pridávame postupne, ja mám rada krém kyslejší ako sladký, takže každý podľa svojej chuti.

    Cviklový koláč (fotorecept) - obrázok 9
  10. 10

    Natrieme na vychladnutý koláč a posypeme jadierkami z granátového jablka.

    Cviklový koláč (fotorecept) - obrázok 10

Diskusia k receptu

sashan
Prosila by som aspoň orientačnú gramáž cvikle,lebo veľkosť štyroch kusov môže byť rôzna.
thinusch
@sashan presnú gramáž ti nepoviem, ale koláč nepokazíš ani keď budú cvikle 3, ani 5, či menších, či väčších. Mám odskúšané :)
evanaaa
Rada by som ochutnala, len tie granátové jadierka....ony sú síce dobré, kyslasté, ale jesť sa nedajú, či...? Raz som skúšala, ale jadierka sú tvrdé, nejdú rozhrýzť, jedine ich prehltnúť. Ja som ich vyciciavala a - vypľúvala, kým ma to bavilo pri tom množstve. Ale ako ozdoba sú pekné....ako granátky.
evanaaa
No, asi by som to mala ešte raz vyskúšať, keď vidím, že tie zrniečka používajú aj iní, pri pečení, napr. aj Nigella L. alebo aj J. Olivier :)
aandulka
recept parádny, len banujem že akurát nemám cviklu. Granátové jablká sú veľmi chutné a pekne sa dajú zjesť- evanaaa - asi si mala smolu a natrafila si na nezrelé. Ja mám zas opačnú skúsenosť a na granátové jablká nedám dopustiť, pravidelne ich kupujem.KK5*
markam
Cim sa da nahradit ten smotanova natierka ? Dakujem




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia