Granko kocka

smajliqa - fotkasmajliqa, 29. augusta 2014
Granko kocka
Foto: smajliqa

ja sa hneď na začiatku ospravedlňujem za fotku, ale ja to proste snáď nikdy nedfotím pekne ostro.

30
porcií
60 minút
príprava
20 minút
na 200 °C

Suroviny

Cesto:
4 ks surové
1 ks
180 g
80 ml
120 ml
280 g
8 g
5 PL
200 g
Krém:
400 ml
40 g
4 ks
250 g
12 PL
3 PL
Bielková pena:
4 ks
250 g
 na posypanie




Postup

  1. 1

    cesto: oddelíme si žĺtky od bielkov. k žĺtkom pridáme vanilkový a kryštálový cukor, olej, mlieko, a múku zmiešanú s PDP a nakoniec granko.dobre vymiešame. nakoniec zvlášť pridáme vyšľahaný sneh z bielkov a opatrne premiešame. cesto vylejeme na vymastený a vysypaný plech, pečieme v mierne vyhriatej rúre- 20 minút.ja som piekla na 200 asi 15 min a potom som stiahla na 180 ešte 5 minút-ale odsledujte si to podľa vašej rúry :)

  2. 2

    upečený plát necháme trochu vychladnúť a natrieme ho džemom.mal by byť trošku pikantnejší.

  3. 3

    krém: ja som si ho robila, kým sa mi pieklo cesto. asi 200 ml mlieka dáme zovrieť a do ostatných 200 ml dám pudingový prášok, 4 žĺtky a dobre vymiešame. toto pridáme k vrelému mlieku a uvaríme hustý puding.keď nám puding vychladne, pridáme maslo vymiešané s cukrom a nakoniec zašĺaháme aj granko. šľaháme do hladka.

  4. 4

    krém rovnomerne rozotrieme na plát s džemom.dáme do chladu kým si pripravíme bielkovú polevu.

  5. 5

    bielková pena: bielka šľaháme nad parou s cukrom. potom ju ozdobne nastriekame na koláčik.nakoniec ozdobíme čokoládovými hoblinkami.

Diskusia k receptu

monda
nejde ani tak o fotku , že je trošku rozmazaná ,ale tvoj recept sa mi moc páči , neviem čím fotíš , žeby mobilom ? alebo foťák, že by nezaostril ? to sa stáva, ale koláčik musí byť chuťovo fajnový , tá bielková pena robí veľmi dobrú chuť -- poznám zopár takýchto koláčikov čo sú na vrchu s bielkovou penou , takže je supéér :-))
1x monda
smorko
Krásny a určite aj veľmi chutný koláčik. Ukladám do kk a dávam5*****




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia