Houbový salát

mijaita - fotkamijaita, 29. augusta 2014
Houbový salát
Foto: mijaita

Kdo sbírá houby, jistě zavařuje i do octa. Takové pikantní, kyselé houby s majonézou a papričkama ozdobí chuť grilovaného masa nebo řízků v zimním Zobraziť celý popisKdo sbírá houby, jistě zavařuje i do octa. Takové pikantní, kyselé houby s majonézou a papričkama ozdobí chuť grilovaného masa nebo řízků v zimním období.

Suroviny





Postup

  1. 1

    Sklenici hub v octě vyklopíme do cedníku a necháme vykapat.

  2. 2

    Přendáme do mísy a vmícháme lžíci majonézy.

  3. 3

    Beranní rohy vyndáme z nálevu, také okapeme a proložíme houby. Protože jsou rohy celkem měkké, nechávám celé, dlouhé, vypadá to dobře. Spolu s houbama tvoří jedinečnou chuť.

  4. 4

    Přikusujeme grilované maso nebo smažený řízek.

Diskusia k receptu

afataga
tak toto by ma vo sne nenapadlo, vyskusam ked si na to spomeniem :-), ja davam do octu vaclavky a rydziky, podla toho, co mi skoci do kosika
mijaita
Jsem to 2x donesla na nejaky sraz a jen se zaprasilo. Je pravda, ze ja delam houby v nalevu pomerne dost pikantnim a mam tohle obcas i doma v lednici. Tak uvidis jestli to zkusis! :-)
jozka2
vyzera to velmi dobre,ja vo vaccine zavaram,len rydziky,tych je tu na vozy a vymyslam rozne sposoby,lebo mi je luto ich len tak nechat.Dam ti za pravdu,ze s reznom azem.kasou su najlepsie,ja tam nakrajam nadrobno posekanu cibulu,alebo cibulku este.




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia