Risotto so špargľou fotorecept

evusik - fotkaevusik, 20. mája 2014
Risotto so špargľou (fotorecept)
Foto: evusik

keď neviem čo variť, alebo mám chuť na niečo jednoduché a rýchle urobím si risotto...

2
porcie
10 minút
príprava
30 minút
tepelná úprava

Suroviny

1 šálka
2 šálky




Postup

  1. 1

    na prípravu samotného risotta potrebujeme olej, ryžu, vývar a bylinky, napr. estragón alebo tymián... ja momentálne používam BIO zeleninový bujón, ktorý je vraj vhodný aj pre malé deti... no neviem, pri prvom použití som bola nemilo prekvapená aký veľmi slaný je tento bujón, tak ho používam len pri varení pre nás dospelých a už ho asi viac nekúpim

    Risotto so špargľou (fotorecept) - obrázok 1
  2. 2

    do vyššieho hrnčeka dáme trochu oleja, pridáme ryžu, bylinky dobre premiešame a hneď prilejeme trochu vývaru, keď ryža vypije vývar, znovu dolejeme a stále premiešavame, vývar prilievame stále v dostatočnom množstve, premiešavame až pokiaľ nie je ryža mäkká tak akurát... nesolila som, práve preto, že vývar bol slaný až až...

    Risotto so špargľou (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    a pripravíme si zeleninu...špargľu najskôr očistíme pomocou škrabky, odrežeme drevnaté konce a špargľu nakrájame na asi 3cm kúsky... v panvici zohrejeme trochu oleja z naložených paradajok a na tomto oleji orestujeme špargľu spolu s nakrájanými šampiňónmi, môžeme podliať troškou vývaru a prikryté podusiť, ale iba krátko, asi 10 minút

    Risotto so špargľou (fotorecept) - obrázok 3
  4. 4

    odstavíme z ohňa, pridáme nakrájané sušené paradajky... ak nemáme sušené, pridáme čerstvé ošúpané paradajky tie ale krátko orestujeme, pridáme ešte petržlenovú vňať, čerstvý estragón alebo tymián a dobre premiešame

    Risotto so špargľou (fotorecept) - obrázok 4
  5. 5

    do hotovej ryže pridáme kúsok masla a za hrsť nastrúhaného parmezánu a zamiešame

    Risotto so špargľou (fotorecept) - obrázok 5
  6. 6

    ryžu pridáme k zelenine a premiešame

    Risotto so špargľou (fotorecept) - obrázok 6
  7. 7

    a môžeme podávať... posypeme ešte parmezánom a dobrú chuť!

    Risotto so špargľou (fotorecept) - obrázok 7

Diskusia k receptu

manya
risotto môžem akékoľvek, ale tak ako aj ty, víno vynechávam a vôbec to nevadí;
evusik
@manya ja niekedy dávam aj víno, záleží či mám a či sa mi ho chce otvárať :-) ale máš pravdu, že to vôbec nevadí a chutí výborne aj bez vína...
@safran ja mám asi najradšej tekvicové risotto, hlavne preto, že milujem Hokaido...
@kukulienka71 ďakujem... teraz sa dobre fotí lebo svieti slniečko a je dobré svetlo :-)
@frezia68 veď práve preto aj ja rada robím risotto, že si ho vždy môžem prispôsobiť svojim chutiam a stavu chladničky :-)
kimlo
Tak, a už viem prečo som Ťa videl v sobotu v Kf_lande... :-)
tatranka
To rizoto je krásne a nemá chybu!!!!!!!!!!!!!! A tá fotografia je ukážková.Vyzdvihne tvoje snaženie.
sandraviglasova
@evusik kraasne :-) takéto mám rada :-) je určite veeľmi chutné :-) ďakujem za špargľovú inšpiráciu :-) a aj to cuketové nie je na zahodenie! ;-)
bozulka
Páči sa mi nielen rizoto,špargľu treba využiť,ale aj ten pažítkový kvet,ktorý som mala veľmi rada!
eviana
Už na pohľad nádherné krémové rizoto, dokonalá fotka, skvelé suroviny... @evusik , navarila si opäť úžasne, tlieskam :)
evusik
ďakujem, teším sa, že sa vám recept páči... chvalabohu už začína obdobie dobrej, čerstvej zeleniny tak bude z čoho vyvárať .-)
@bozulka na balkóne mi tak krásne kvitne pažítka, tak pri nej sedávam a teším sa s kvietkov a dnes som mala na návšteve aj dvoch čmeliačikov



tinca
@evusik skvelý a jednoduchý rcp, aj ja dávam do rizota vínko, no a krásna prezentácia:)
lusinkab
Krasne spracovany recept a rissoto ako sa patri hned by som si dala :)
lailuska
Mňám, určite vyskúšam, kým je špargľa. Tú konzumujem surovú, ale vyskúšam receptík. :-)
stanci11
krásny recept, len čo uvidím špargľu idem vyskúšať :)




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia