Kincsesbánya fotorecept

selmapuma - fotkaselmapuma, 10. mája 2014
Kincsesbánya (fotorecept)
Foto: selmapuma

Ďalší z maďarskej knihy

40 minút
príprava
20 minút
na 180 °C

Suroviny

150 g
1 balenie
4 dl
Krém:
400 ml
180 g
200 g
250 g
2 ks
1 ks
Na ozdobu :
6 lyžíc
2 ks
 na ozdobu




Postup

  1. 1

    upečenú piškótu potriem lekvárom

    Kincsesbánya (fotorecept) - obrázok 1
  2. 2

    naukladám piškóty namočené v káve

    Kincsesbánya (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    uvarim puding zo žltkami a do horuceho vmiešam maslo hned na to vmiešam kyslu smotanu a natriem na piškoty

    Kincsesbánya (fotorecept) - obrázok 3
  4. 4

    nad parou vyslaham bielka z cukrom a tiez natriem na kolac ozdobim cokoladou

    Kincsesbánya (fotorecept) - obrázok 4

Diskusia k receptu

denyany
Toto poznám pod iným názvom, ale chutí to ohromne! Jedla som aj so šľahačkou na vrchu, ale chutila mi viac táto verzia, šľahačku nemusím.
mariamka
Úgy néz ki, csodálatos, a neveket nem értem azt hiszem, a magyar, ezért adtam Fordítás Google
ewica
V rozpise surovín chýba aký puding a aké množstvo. Prosím doplniť
pusta
@mariamka v preklade z madarčiny to je voľne preložené Baňa plná pokladov :-)
selmapuma
nezrazi sa puding z maslom ale ma zo zaciatku taku zaujimavu konzistenciu a preto treba dokladne miesat a az potom pridat smotanu ,v ziadnom pripade nie naraz
ivav
aj mne pripomína iný, ale táto Baňa pokladov vyzerá úúúúúžasne
kamca
Na krém som ešte pokladala zavárané černice a tiež so namiesto peny z bielok dala dve parížske šľahašky-Dr.Oetker, výborný :-)
nitranka
Zákusok je geniálny, robila som ho presne podľa receptu. Odporúčam :)! Akurát tej bielkovej masy by mohlo byť možno viac, ale asi závisí aj od veľkosti plechu. Ďakujem za skvelý rp!
elwi
V kreme a na ozdobenie ide aky cukor?práškový či kryštalový.Inak vyzera super asi ho vyskušam priateľovi na narodky.
marika9
Tak tento recept mi nejak unikol, ale vyzerá úžasne. Gratulujem. Len taká malá poznámočka: mohli by sme použiť viac bielkov.
selmapuma
@elwi : na bielka davam zasadne kryštáloví vlastne všade lebo je lepsie ja cesto aj sneh
@marika9 :jasne da sa pouzit aj viac bielkov len niektory lutuju vajicka :)
mariamka
@selmapuma , ved pisem, ze neviem po madarsky :),, dala som to do guglu, a z toho som uz celkom jelen :) "ak si myslíte, že vám popísať v angličtine".. gratulujem k vyhre!, tych "lajknuti" je vazne 1,9 tisíc?? wow!
kupecova
robim taky isty,ale namiesto bielok na vrch davam styri kysle smotany,zmiesane zo styrmi vanilkovymi cukrami,dam to stuhnut do druheho dna a posypem posypkou,alebo nastruham cokoladu.....Ale vyskusam aj tuto verziu urcite,aspon sa da ihned konzumovat tento uzasny zakusok
mariamka
co si pipi??!! neni vo cem :) na margo,, ja kapanek nemusim tie cudzojazycne nazvy a tak ma to nakoplo, ved gugel pomoze,, pomohol :)) hlavne, ze nam to vari, pecie, vela uspechov prajem !
ericka
určite ho vyskúšam a blahoželám k výhre..
jasmine44
Ja som ho dnes robila a je super, len ma mrzí, že sneh sa mi nepodaril :-(
Dala som totiž práškový cukor a nebol takí perfektní ako má byt a to som mala takú chut i na ten sneh :-( Inak je super! ;-)
hubata
@selmapuma : Len teraz som si ho preštudovala a vyzerá výborne. Aj plnka sa mi páči, týmto spôsobom som ju ešte tak nerobila - ale človek sa učí po celý život. Už je v KK a ďakujem za krásne foto a popis.
liena
amelia v tedy je ten puding pevnejsi ,hustejsi a dlhsie vydrzi ,nezriedne...:)ja ho asi dnes vyskusam,vonku prsi neda sa ist na zahradu tak budem piect,uvidim aky bude mat u nas uspech...:)
jeansi
mozem poprosit recep na piskotu,presne ten vas,dakujem,,/zaciatocnicka/
janamaria
tak ja tan kolac poznam pod nazvom obliz si prst,akurat neidu tam poskoty ale fantazii sa medze nekladu.inac velmy dobry kolac,peciem ho vecsinou na velku noc a narodeninove oslavy.
janamaria
tak ja tan kolac poznam pod nazvom obliz si prst,akurat neidu tam poskoty ale fantazii sa medze nekladu.inac velmy dobry kolac,peciem ho vecsinou na velku noc a narodeninove oslavy.




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia