Žĺtkové rezy

olinecka - fotkaolinecka, 24. februára 2014
Žĺtkové rezy
Foto: Olinecka

Recept mam svoj oddavna peciem mojej rodinKolac je bez plnky a vydrzi ked sa hned nezje dlho.Rada ho peciem na Vianoce.

50-60
porcií
30 minút
príprava
15 minút
na 200 °C

Suroviny

250 g
250 g
250 g
140 g
5 ks
poleva:
5 ks
200 g
1 bal.




Postup

  1. 1

    Heru vyslahame s praskovym cukrom dopenista.Pridame mlete orechy postupne muku a nakoniec sneh z bielkov.

  2. 2

    Cesto rozotriemena vymasteny mukou vysypany plech rovnomerne.Pecieme na 200℃ asi 15 minut.

  3. 3

    Žltky vymiesame s praskovym cukrom a vanilkovym cukrom.Polevu rozotrieme na horuci koláč nechame stuhnut.Potom krajame rezy

Diskusia k receptu

alionka
ja ho robím tiež , ale do cesta dávam dve lyžičky kakaa, jeto super
1x alda
kukulienka71
Klasika u nás:-)jeden z najobľúbenejších zákuskov,je síce veľmi kalorický,ale je božský!!!!!!!!!
1x alda
sovka62
Len 140 g múky? Ja aj tej dávam 250g a pridávam aj 6 PL horúcej kávy, taký recept som dostala pred vyše 40 rokmi. Je pravda, že sa dá krájať až dobre vychladnutý na druhý deň, inak sa snaží rozpadnúť (ten celkom prvý som upiekla v nedeľu doobeda a keď som sa ho poobede snažila podávať ku káve, dopadlo to tak, že sme ho jedli lyžicami z plechu, pekná spomienka na moje mladé roky, hehe...)
A namiesto Hery používam maslo, ale to ja všade, a pravda, že keď už musí byť margarín, tak Hera.
astheart
Dělávám malinkaté obdélníčky jako vánoční cukroví.




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia