Plnená bageta fotorecept

nikola166 - fotkanikola166, 18. februára 2014
Plnená bageta (fotorecept)
Foto: nikola166

Inšpirácia na raňajky :)

2
porcie
20 minút
príprava

Suroviny

1 ks
2 ks
200 g
2 ks
2 ks
2 PL
 na ozdobu




Postup

  1. 1

    Bagetu si rozrežeme na menšie kúsky a vydlabeme vnútro.

    Plnená bageta (fotorecept)  - obrázok 1
  2. 2

    Šunku, papriku, uhorku si nakrájame na menšie kocky, pridáme vydlabané vnútro z bagety, tavený syr a kyslú smotanu. Dobre premiešame.

    Plnená bageta (fotorecept)  - obrázok 2
  3. 3

    Touto plnkou si naplníme bagety, zabalíme do fólie a uložíme na pár hodín do chladničky.

    Plnená bageta (fotorecept)  - obrázok 3
  4. 4

    Ostrým nožom nakrájame na kolieska a na tanieri ozdobíme ľubovoľnou zeleninou.

    Plnená bageta (fotorecept)  - obrázok 4

Diskusia k receptu

lasagna1
Ved o nápad ide,či nie?Mne sa páči,najmä pre malých "nepapáčov".
viedra
no napad je super ja take robievam tiež ale použivam namiesto badiet sendvič a ako plnku rybiu pomazanku
medovnicek
ja zvyknem robiť podobnú, akurát, že ja bagetu prerezávam, vydlabem vnútro, naplním, spojim, zabalím do alobalu a keď stuhne, tak krájam, nedávam smotanu, ale nátierkové maslo
garanco
Vkusne a chutne pripravené:-))
U nás to je už klasika. Plním sendvič, neprerezávam ho, odkrojím krajíčky, opačnou stranou naberačky pekne vydlabem striedku po celej dĺžke, plnila som napr. aj bravčovým perkeltom.
Komentár vyššie v tom nevidí pridanú hodnotu - no je to obmena obložených chlebíčkov - a tie majú akú pridanú hodnotu? .
marika21
Pridaná hodnota môže byť už v tom , že niekoho tým inšpirovala, keďsi to prečíta, uloží, niekedy aj príležitostne urobí. Napr, deťom, návšteve, pri nejakej udalosti....
Môžeme to naplniť aj inou plnkou,pomazánkou.... Pre mňa OK
Nedaj sa odradiť, sme rôzny ľudia, možno táto náplň niekomu nesadne, dokedy nevyskúša. Ďakujem za nápad.




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia