Kysnuté koláčiky s pudingom a čučoriedkami

lucietta - fotkalucietta, 14. januára 2014
Kysnuté koláčiky s pudingom a čučoriedkami
Foto: lucietta

Menšie koláčiky, také akurát do pusy :-)

6
porcií
60 minút
príprava
20 minút
na 180 °C

Suroviny

500 g
1 ks
2 ks
100 g
1 štipka
700 mll
120 ml
1 ks
1 miska alebo mrazené
3 PL




Postup

  1. 1

    Z vlažného mlieka (200 ml), trochy cukru a droždia pripravíme kvások. Múku, soľ, zvyšný cukor, olej a vajíčka dáme do misy. Pridáme vykysnutý kvások a vypracujeme cesto. Poprášime múkou, prikryjeme utierkou a necháme kysnúť asi 40 minút. Z mlieka (500 ml), pudingového prášku, 3 lyžíc cukru uvaríme obvyklým spôsobom puding. Za občasného premiešania vychladíme. Cesto rozvaľkáme, pomocou pomúčenej šálky vykrojíme kruhy, do každého spravíme dnom menšieho pohára jamku, naplníme lyžicou pudingu, pridáme pár kúskov ovocia. Okraje potrieme olejom. Koláčiky dáme na vymastený plech. Necháme trochu podkysnúť. Pečieme vo vopred predohriatej rúre teplote pri 180°C asi 20 minút.

Diskusia k receptu

afataga
pekne, ja by som ich nechala trosku dlhsie piect, nebolo to cesto riedke? sa mi zda vela mlieka na 500 g muky
janikbj
@afataga , ale 500ml mlieka z celkového zadaného množstva je na puding.
recept vyzerá super, mamka robievala podobné a akurát dnes ráno som z miestnej pekárne zacítila takú krásnu vôňu, že som si na ne spomenula. ďakujem za recept už vopred :-)
lucietta
@ataga boli akurát, keby tam boli dlhšie, spálili by sa čučorky :-) A cesto bolo jemné, nadýchané...poobede som piekla a večer už neboli :-)
@janikbj som rada, že potešilo :-)
likusa79
Práve dopečené.....podarili sa , vyzerali a chutili výborne..... :-)
medovnicek
pripomenula si mi, že už som dávno nepiekla z kysnutého cesta, pekné koláčiky si napiekla
brambora
prave som ich dopiekla... ja som z toho mala 14ks mega kolacov. :D nejak sa zadarilo. musim povedat, ze cesto je uzasne, v rure mi napuchlo do abnormalnych velkosti. :D vobec sa nelepilo, no proste fajn. budem pouzivat aj pri inych kolacikoch toto kysnute cesto.






SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia