Liškové risotto

luca23 - fotkaluca23, 28. decembra 2013
Liškové risotto
Foto: luca23

Suroviny

 v náleve (lidl)
1 ks
1
cca 5 hrnků alebo voda
2 hrnčeky na risotto
 na posyp




Postup

  1. 1

    Na oleji osmahnout cibuli, přidat propláchnuté lišky. Přidat rýži, podlít vodou a mlékem v daném poměru, houbový bujon a trochu soli. Podle potřeby přidat vodu a vařit do měkka. Sypeme lahůdkovým droždím.

Diskusia k receptu

jozka2
tak to sa niekomu zije ak ma taketo lisky.
hubata
Lišky = slovenské hríby "kuriatka". A tie som nevidela v lese ani nepamätám, je to hádam aj 10 rokov. Brno nie je až tak ďaleko od Záhoria, po skalickom kanáli sa dá dokonca loďou: priznaj sa @luca23 že ty mi na ne chodiš ......... hehe.

Ale mňa zaujalo že si toto rizoto posypala lahôdkovým droždím. To je aké? Rizoto má potom lepšiu chuť?
elixir
@luca23 pekný recept, jednoduchý, aj fotka vyzerá veľmi dobre :) Miesto hubového bujónu dám asi sušené huby, namáčané vo vode a soľ... keď vyskúšam.
erikao
lahôdkové droždie je fakt mňamka, kamarátka mi to v minulosti občas kúpila, a ja som ho zjedla iba tak - lyžicou. ona to používa na posýpanie kadečoho, napríklad aj chleba s maslom. mali ho iba v tých bioobchodoch. neviem ako teraz, ďakujem za pripomenutie
evanaaa
Robievam len obyčajné rizoto z klasickej ryže, ale nie s mliekom, ale treba ochutnať aj takéto.
@hubata , kuriatka si nevidela, lebo nechodíš do tých veeeľkých obchodov a dho ich mali v jeden čas v Lídli a v Kauflande, teraz tuším aj v pohári .....
luca23
@evanaaa mně klasická rýže nechutná, jíme jen jasmínku či basmati a nebo rýži na risotto, tohle je fakt výborný
luca23
@erikao , já když s tím něco posypu tak dám i kocourovi, může se po tom utlouct jak mu to chutná




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia