Vynikajúca čučoriedková bábovka

saphira - fotkasaphira, 6. decembra 2013
Vynikajúca čučoriedková bábovka
Foto: saphira

Takto sme si skrátili dlhý zimný večer.Myslím si že je to najlepšia bábovka akú som mala.Našla som ju v notese kde si píše recepty Zobraziť celý popisTakto sme si skrátili dlhý zimný večer.Myslím si že je to najlepšia bábovka akú som mala.Našla som ju v notese kde si píše recepty moja starká a hned ma zaujala. :)

8-10
porcií
15 minút
príprava
40 minút
na 200 °C

Suroviny

125 ml
500 g
200 g
2 ks
4 ks
1 ks
125 ml
250 g (alebo ovocie)
 na vysypanie plechu
 na vymastenie




Postup

  1. 1

    Rozbijeme vajcia a oddelíme žltky od bielkov.Zltky zmiešame z múčkovým a vanilkovým cukrom.Pridáme vlažné mlieko,olej a preosiatu múku s práškom do pečiva.Do cesta pridáme čučoriedky alebo iné ovocie a nakoniec zľahka vmiešame sneh našlahaný z bielkov zo štipkou soli.

    Vynikajúca čučoriedková bábovka - obrázok 1
  2. 2

    Mne sa podarilo takéto cestíčko. :)

    Vynikajúca čučoriedková bábovka - obrázok 2
  3. 3

    Bábovkovú formu vymažeme a posypeme múkou.Do formy vylejeme cesto a vložíme do vyhriatej rúry.A pečieme. :)

Diskusia k receptu

marta5
Nádherná už je uložená.Si šikovná-gratulujem.
eviana
Krásna čučoriedkami úžasne oživená bábovka, tlieskam :)
jerica
Tvoja bábovka musela byť, ako píšeš, vynikajúca, nič lepšie ako mať na raňajky bábovku aj z Tvojho receptu, jednoduchá a učite šťavnatá.
Recept sa mi páči, len tak ďalej , si šikulka, preto si pridávam do kk a nech máš na druhú adventnú nedeľu aj 5x* :-)
tatiana13
Dobrý deň,
neako sa mi na začiatku nezdalo len 250ml tekutiny na 500 g múky a aj povyskúšaní to moboo moc husté, po zmiešaní s bielkami troškulepšie no aj tak ... je tu možnosť že je tam tej múky napísanej omylom viac?
Lebt na 250 ml tekutiny sa väčšinou používa 300 g.

Ďakujem moc a som zvedavá aké to bude po upečení




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia