Sezamové krekry fotorecept

elixir - fotkaelixir, 20. novembra 2013
Sezamové krekry (fotorecept)
Foto: elixir

Tento recept na krekry mám z časopisu s vegetariánskymi jedlami. Zdajú sa mi chutné.

35 minút
príprava
25 minút
na 180 °C

Suroviny

25 g
100 g
25 g
35 g
50 ml
1 ČL




Postup

  1. 1

    Do misky dáme všetky suché ingrediencie, premiešame, potom prilejeme aj olej a vodu.

    Sezamové krekry (fotorecept) - obrázok 1
  2. 2

    Vypracujeme tuhé cesto a dáme ho na pol hodinu do chladničky.

    Sezamové krekry (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    Po pol hodine ho vyberieme, rozvaľkáme na papieri na pečenie a dáme piecť do vyhriatej rúry. Cesto netreba posýpať múkou, nelepí sa.

    Sezamové krekry (fotorecept) - obrázok 3
  4. 4

    Po upečení ho ešte horúce rozkrájame na trojuholníky. (Stálo by za to vyskúšať krájať radielkom opatrne aj pred pečením, už rovno na papieri.)

    Sezamové krekry (fotorecept) - obrázok 4
  5. 5

    Necháme ich vychladnúť a môžeme chrumkať.

    Sezamové krekry (fotorecept) - obrázok 5

Diskusia k receptu

eviana
@elixir , krása, tieto krekry musia byť skvelé, milujem sézam ... ukladám a isto vyskúšam, najradšej by som ich šla piecť hneď teraz :) 5*
valeri
výborný recept, určite vyskúšam, ale tiež som hneď pri čítaní rozmýšľala, že pokrájať to ešte pred pečením
zuzananoskova
@elixir , supeeeer!!! :-) Polohrubú múku zamením za špaldovú a olej použijem sézamový (mám ešte trocha vo fľaške), už sa teším na tú chrumkavú chuť a radielko použijem ešte pred pečením ;-)
elixir
@katkat @alex37 budem rada, ak dáte vedieť :)
@zuzananoskova pekný nápad :) a veru treba skúsiť použiť radielko už skoršie... ja som to pripravovala presne podľa receptu, v rúre cesto trošku pracovalo, ale nemyslím si, že by sa znovu spojilo. Ja to tiež tak skúsim nabudúce.
radost
@elixir
dievčatko moje..ty také onakvejšie pečieš kúsky..!!a kde tú cícerovú mám vziať..há..?či si mám pomlieť cícer..??či kúpiť sa dá..??
márna sláva-mňa po pobyte na VARECHE môj muž už vôbec nepoznáva..
aj totok sa mi pozdáva..!!..:-)
elixir
@radost :) Múku som "ulovila" v bio obchode... tam by si určite našla :) ale aj pomletie cíceru doma spraví to isté... len treba mlieť opatrne, ak sa použije kuchynský robot, treba mu dávať pauzy.
salinka
Tieto tvoje chrumkáčiky si odkladám do silvestrovského šuplka:-)
salinka
A keby tam bolo málo miesta, tak do šuplíka:-)))))
pumaamravec
Nieco podobne som videla v DM drogerii a uz vtedy mi slinky zbiehali:D a tieto tvoje domace musia byt uzasne! ;) ukladam si to do Slané dzobky :) toto je idealne na len take dzobkanie:)
elixir
:) je to dobra nahrada za vsetky tie nezdrave potvorky z cipsovych regalov
irenaw
zaujímavo experimentuješ a veru idú do KK medzi slané chuťovky a skúsim nakrájať pred pečením
efrat
tak to musi byt dobre. my sme velky pojedaci ciceru. ci v polievke ci chumus , chuti aj len tak uvareny a posoleny s trocha korenim a s olivovym olejom - len tak k televizoru
elantra
krekry su vyborne, vyslo mi 14 vacsich kusov - mozno treba rozvalkat cesto tensie. zajtra este skusim s raznou mukou. mame skvele chrumkanie na silvestrovsku chatu :)

elantra
a zabudla som dodat ze som cesto krajala pred pecenim. piekla som 20 min. na 180 stupnov. dakujem za recept!:)
elixir
@elantra som veľmi rada, že Ti chutilo, fotka je krásna a vyzerá to o moc krajšie, keď sú pokrájané ešte pred pečením. :) Prajem veselú silvestrovskú chatu a šťastný Nový rok 2014!:)
@danda3 @efrat ďakujem vám, tiež mi cícer zachutil :)
farbuska
včera som ich urobila už druhýkrát, z dvojitej dávky. tentoraz som použila sezamový olej, taže chuť sezamu viac vynikla. cesto som radielkom pokrájala bez problémov už pred pečením. sú to chutné krekry. vďaka za dobrý recept.
1x elixir




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia