Nepečená torta

stacy77777 - fotkastacy77777, 18. mája 2013

Letná klasika....

16
porcií
45 minút
príprava

Suroviny

2 ks
1 ks
2 ks
3 PL
1 ks
1 balenie
1 balenie menšie
Ovocie:




Postup

  1. 1

    Smotany na šľahanie vymiešame do tuha, pridáme práškový cukor, kyslú smotanu, mascarpone.

  2. 2

    Želatínu necháme napučať v 5 lyžiciach vody, potom nahrejeme,do takto rozpustenej primiešame zo 2 lyžice hotovej plnky,premiešame.Vlejeme k smotanovej plnke,dôkladne premiešame mixérom.

  3. 3

    Na dno tortovej formy si poukladáme okrúhle piškóty,dáme tenkú vrstvu plnky,dlhé piškóty uložíme na stojato po obvode formy.

  4. 4

    Striedavo robíme vrstvy plnky,piškót, ovocia podľa vlastnej chuti a fantázie.

  5. 5

    Dozdobíme ľubovoľne vrch torty. Dáme do chladničky ztuhnúť.

  6. 6

    Na týchto nepečených maškrtách je dobre,že sa naozaj dajú tvoriť rýchlo, podľa vlastnej fantázie a neodmietne asi nik.....

    Nepečená torta - obrázok 6

Diskusia k receptu

izabella929
no teeeda...prekrásna farebná a na chuť famózna záhradka-) krásne si to uložila...aj oku aj duši lahodiaca sladká tortička.-))))
mariamka
nepecena "mega" torta :)) same dobre veci a krasny vysledok.. super :)
siskam
Prekrásna torta. Hneď, len čo mi dozrejú jahody a iné drobné ovocie v záhrade ju urobím. Vďaka za krásny recept.
mesiar50
Už je uložená v Kk.Kreativita ti rozhodne nechýba... si
velmi šikovná
cesminaz
mnamiiii nadhera!!! ukladam a cez leto spravim...dakujem za receptik ;-DD
olusci
Tak toto je jeden z mojich obľúbených tortových štýlov. Keby som ich robila 5O kusov, nikdy by som nerobila dve rovnaké. V priebehu práce mi príde na rozum vždy nová idea, nová ozdoba... kreativita od výmyslu sveta. AK budem mať opravený mobil, kde som mala foto, budem sa snažiť postupne poslať vám nejaké zábery...
stacy77777
@olusci - presne ako píšeš, pri takýchto tortách sa dá naozaj vyšantiť,fotkám budem len rada...a inak, tu si všetky tykáme...:-)))),krásny deň prajem




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia