Melónová zmrzlina

renka73 - fotkarenka73, 19. mája 2013
Melónová zmrzlina
Foto: renka73
1000 ml
porcií

Suroviny

500 ml
1/2 ks
150 g
1 ks
1 PL




Postup

  1. 1

    Suroviny

    Melónová zmrzlina - obrázok 1
  2. 2

    Melón očistíme,pokrájame na menšie kúsky a spolu s cukrom aj vanil.cukrom rozmixujeme.

    Melónová zmrzlina - obrázok 2
  3. 3

    Šľahačku vyšľaháme,pridáme rozmixovaný melón s cukrom,zamešame a prelejeme do umelej dózy.

    Melónová zmrzlina - obrázok 3
  4. 4

    Dáme do mraziaku a po troch hodinách mrazenia premiešame.Vrátime do mraziaku a mrazíme ešte 4-5 hodín .

    Melónová zmrzlina - obrázok 4

Diskusia k receptu

mariamka
momentalne ukladam! dalsia z vasich paradnych zmrzlin, este by som poprosila fotku tych krasnych salok,.. pekne v rade :))
zdenka1009
Melón zbožňujem, táto príprava zmrzliny nie je ani náročná...chcem sa opýtať po troch hodinách mrazenia premiešať, to ešte sa dá, nie je to moc zmrazené, a ako varechou alebo mixérom? Ďakujem :-)
angast
renka , si poklad ! Tvoje zmrzliny sú perfektné - vynikajúce. Najradšej mám tvoju citrónovú. Samozrejme vyskúšam aj túto, ale ja tým šťavam v tej umeline neverím ani nekupujem . Radšej čerstvú limetku, alebo citrón.
izabella929
parádne a fajnové..))))) práve sa chystám robiť tvoju citronovú, len nejak dnes nejde všetko ako po masle.-)))vďaka za recept...
anina6
renka, dnes sme dojedli tvoju citrónovú zmrzlinku, takže je čas na novú, trebárs aj melónovú. díky
jamarlen
ja pokrájaný melón a citrónovú šťavu pred zmiešaním so šľahačkou predmrazím, až potom rozmixujem a zmiešam so šľahačkou.
bambulka368
Tú limetkovú stavu zmixujeme s tým melónom a cukrom..? pochopila som to správne, že áno :) uložené KK
gacy
Nie redsi...aby bol husty :)




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia