Jarná zeleninová panvička

danda3 - fotkadanda3, 8. mája 2013
Jarná zeleninová panvička
Foto: danda3

Dnešný obed čo dom dal.

3
porcie
10 minút
príprava
5-10 minút
tepelná úprava

Suroviny

2 ks
200 g
1 viazanička
1 ks
cca 100 g




Postup

  1. 1

    Postup som ani nefotila, pretože je veľmi jednoduchý. Cuketu nakrájame aj so šupou na kocky, dáme ju pražiť na troške oleja, neprikrývame, občas pomiešame.

  2. 2

    Pridáme huby, najlepšie sú čerstvé, také som ale nemala, takže dnes to bolo so sterilizovanými, pridáme reďkovky pokrájané na rezance, pražíme, pridáme soľ, kari korenie a rascu a arašidy. Cuketa by nemala byť rozvarená, ale urobená do chrumkava.

  3. 3

    Do hotového jedla pridáme nasekanú cibuľku alebo pór. Podávame s ryžou, pohánkou, tarhoňou a pod.

Diskusia k receptu

anina6
ľahky a zdravý obed, cukety mi už rastú, dobrý nápad Darinka.
tiginko
ja mám takéto zeleninové opečené zmesi veľmi rada. Tiež používam na ochutenie kurkumu, alebo kari korenie a ešte trošku sójovej omáčky. S arašidami som ešte neskúšala, iba ak s opraženými tekvicovými semienkami. Výborné ľahké jedlo. Už aby boli záplavy cukín...
nonna
Vskutku VÝBORNÉ! Pochvala! Ukladám do KK!
danika59
najozaj super inšpirácia....Práve to obedujem/trošku pálivej papričky + medvedí cesnak.../ .D o b r o t a !
danda3
♥Ďakujem vám veľmi pekne za milé komentáre, som rada, že vás zaujal aj takýto jednoduchý recept, ktorý je navyše veľmi variabilný.♥
@danika59 To si ma potešila, som rada, že chutí.♥
eviana
Darinôčka, prekrásne jedlo... ukladám a isto vyskúšam :)




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia