Sweety bagetka

emdy - fotkaemdy, 17. februára 2013
Sweety bagetka
Foto: emdy

V minulosti som vyvíjal pre jednu spoločnosť produkty studenej kuchyne.... jednou z požiadaviek bol aj školský program pre deti.... tu je jeden z produktov, Zobraziť celý popisV minulosti som vyvíjal pre jednu spoločnosť produkty studenej kuchyne.... jednou z požiadaviek bol aj školský program pre deti.... tu je jeden z produktov, ktorý nikdy neuzrel svetlo sveta a nebol zrealizovaný....

4
porcie
20 minút
príprava

Suroviny

4 ks
1 ks
40 g
1 ks
1 ks
40 g
1 ks




Postup

  1. 1

    Ideálne je sladké pečivo - makovka.... môžete si ho kúpiť, prípadne vyrabiť doma. Cesto musí byť sladké a tukové, aby malo dobrý objem, musí mať pomerne riedku konzistenciu.

  2. 2

    Dressing si pripravíme z bieleho jogurtu, prípadne existujú na trhu jogurty straciatella... dochutíme kúskami čokolády.

  3. 3

    Rozrežeme bagetku, nanesieme dressing a plníme ovocím podľa chuti a predstavivosti. Ja som použil aj čerstvú mätu, dodá výrobku príjemnú arómu a chuť.

Diskusia k receptu

francuzska1
a preco nie? si pamatam ako dieta som jedla chlieb s maslom a zajedala jablkom, a toto este musi byt lepsie, kedze sa jedna o sladke pecivo;-) uz som davno taku kombinaciu nejedla;-) na obrazku to vyzera vabne;-)
marianne
sweety bagetka,tak to bude pruuuser s nazvom:-))) ale pre deticky ako stvoreny,ak budu vediet co je sweety:-) ale pridavam sa k @francuzske1 ako dieta zom zboznovala chlieb s maslom a jablkom...detom to moze velmi chutit...
evusik
ja náhodou chlieb s jablkom jedávam dodnes :-) krásne foto....
gordonko
kolko ludí tolko chutí ...verým tomu ,že aj naše deti by si dali ...nielen samé salámi či paštiky ... ,ale pravdu povedané sú lenivé ...ked im to nedáš do ruky oni si nespravia
emdy
samozrejme jedná sa o štúdiové foto v mojom atelieri, v kuchyni by sa to takto nafotiť nedalo..... :))))))
afataga
v skolke sme mavali chlieb s makkym syrom a jablkom a chutilo nam
2010
A co tak mobil na kuchynskom stole ?


emdy
no nikoho nepodceňujem..... ale ked sa pozrieš na tú fotku tak fotka je ostrá na vidličke a na kúsku toho koláča, zvyšok je rozmazaný a neostrý.... ale ved v podstate je to jedno nejde o foto ale o recepty
a hovoril som o profesionálnej fotografii, ktorá sa používa na tlač materiálov váčšina tých foto sa skladá z 3 a viac záberov.... ale to by bolo na dlhšiu debatu a asi na inom fóre :)))))))))
evusik
nezaostrené pozadie môže byť aj zámer, nie?
martinis
vynikajúci nápad, to by bola desiata ! :) zaujímalo by ma, prečo sa takéto myšlienky nerealizujú - hlavne že k obedom v škole dostávame prakticky umelohmotné keksíky bohvie odkiaľ ....
ebaka
mám dobre po 50-tke a raňajkujem celozrnný rožok s maslom a jablká,alebo rožok,syr a jablká,... myslím si,že je to božská kombinácia,mňam
eostra
WOW!!! Výborný recept určite t skúsim v najbližších dnoch




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia