Srbské kura na ruskom grile fotorecept

emdy - fotkaemdy, 16. februára 2013
Srbské kura na ruskom grile (fotorecept)
Foto: emdy

Klasické spojenie srbskej kuchyne... paradajky, paprika, šampiňóny. Jednoduché, chutné, rýchle a ešte aj dobré....

4
porcie
40 minút
príprava
30 minút
tepelná úprava

Suroviny

1 ks
4 PL
300 g
2 ks
2 ks
300 g
30 g
1 ks
1 čl
1 čl




Postup

  1. 1

    Pripravíme si bukový klátik

    Srbské kura na ruskom grile (fotorecept) - obrázok 1
  2. 2

    Rozkúrime

    Srbské kura na ruskom grile (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    Orestujeme rozporcované kura a pridáme šampióny, paradajky a papriku

    Srbské kura na ruskom grile (fotorecept) - obrázok 3
  4. 4

    Dusíme do mäkka, ja som mal pomocníka

    Srbské kura na ruskom grile (fotorecept) - obrázok 4

Diskusia k receptu

afataga
tak tento gril koloval po nete uz davnejsie, ja len ze ci su to isto tvoje fotky?
radost
jeden od prekvapenia híka-akého máš pomocníka!!!!už aby tu bola tá doba-ked vonku horí poleno buka-či duba...:-))a k tomu takáto maškrta-odložím ju do KK - a nie do zabudnutého kúta...:-))
eldina
@afataga mali by to byť jeho fotky, inak mu to nepustí admin..oni pátrajú po nete, či ich autor neukradol...:)
emdy
nie fotky nie sú moje len somár..... :)))))))))))))))
dodo46
Pekný somár aj jedlo. Tie klátiky by sa dali použiť na sedenie pre
chlapov ako ruská ruleta. Keď už je to ruský gril.
marijanna
Nepatraju po fotka stale,ja som naletela na recept pred Vianocami a bol z českeho netu a holka ho skopirovala,fotky ,recept poupravila...a neprišli na to až po mojom upozorneni...A podobne foto kružili po nete mam ich aj ja v počitači...
@afagata ty mi ti prideš ako neake javny kritik...na každom vajci najdeš chlp!
marijanna
@eldina sač je uplne iny...ma aj pokrovku a sač sa pečie v pahrebe, urobiš ohen a potom to uhlie obložiš okolo to je "tava" a ne sač
akeber
@emdy , aj somár je pekný ale recept ešte krajší , až slintám :-)počkám si až sa spustí sneh a vylezie oskar , opucujem disk a idem na to . Vďaka za recept :-) .
afataga
@marijana keby som mala komentovat kazdy rcp, kde vidim chlp, niekedy priam cely kozuch :-) tak by mi uz nezostal cas na nic ine, prosim vysvetli mi slovo javny, naozaj neviem, co to je. Ale ved viem aj pochvalit, ked sa lepsie kuknes :-). Ja netvrdim, ze fotky nie su jeho, len som sa pytala
emdy
produktovej fotografii v potravinárstve sa venujem 20 rokov, existuje také niečo ako eletronický podpis, ktorý sa zadáva pri retušovaní fotografie, štandardne to používam a chránim si svoje
:))))
radost
@Emdy
chlapče-dobre že si sem prišiel...dúfam-že to tu skvalitníš...ukľudníš...
začína tu byť "dusno"...a to mi vadí...nemusíme sa mať vrelo radi-ale trošku úcty..empatie..pochopenia..nadhľadu..:-)
emdy
myslím, že kým človek niečo napíše, mal by sa zamyslieť nad tým, že väčšina ľudí pred tým než tu zverejní recept, tak nad produktom strávi niekoľko hodín.... takže volá sa to úcta k druhému.... spochybňovanie je najjednoduchšia cesta.... a popritom si myslím že tu je kvantum pekných a kvalitných receptov :))))))
akeber
@radost dusno je tu už dlho , ja som sem nakukla po dosť dlhom čase a vidím že sa tu moc nezmenilo .....emdy, plne s tebou súhlasím
emdy
pre mňa je gastronómia hobby a zároveň aj práca....neprišiel som sem s nikým bojovať, osočovať sa..... len sa tešiť z dobrých nápadaov a prípadne sa podeliť o svoje..... :D
arogancia a nevraživosť je trendy v našej spoločnosti, prečo by to tu malo byť iné :/
afataga
tak ak je jednoducha otazka brana ako arogancia a nevrazivost, tak potom by mali byt zakane otazky
emdy
afataga: nebolo to adresované tebe, prepáč, asi sme sa nerozumeli, bolo to napísané všeobecne
lanabard
super nápad s tým bukovým polenom, a aj srbské kura je mňamka....
lanabard
ako sa to rozpaľuje?? len papierom?? alebo treba pridať aj trochu drievok??? ešte raz - super nápad.
radulienka
Super recept, super gril, poznám ho len ako ohník, ale ešte sme na tom negrilovali, vďaka za inšpiráciu...




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia