Avokádovo-kakaový krém fotorecept

zirafninka1 - fotkazirafninka1, 24. novembra 2012

Suroviny

2 ks
1/2 hrnčeka
100 ml




Postup

  1. 1

    Krém som podávala v čokoládových šálkach. Tie som odliala z horkej čokolády.

    Avokádovo-kakaový krém (fotorecept) - obrázok 1
  2. 2

    ...odlievanie vo forme...

    Avokádovo-kakaový krém (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    Na krém potrebujeme zrele avokáda, kakao, agávový sirup a vanilku.

    Avokádovo-kakaový krém (fotorecept) - obrázok 3
  4. 4

    Všetko rozmixujeme dohladka a necháme hodinu v chladničke.

    Avokádovo-kakaový krém (fotorecept) - obrázok 4
  5. 5

    Hotovým krémom naplníme čokoládové šálky a podávame.

    Avokádovo-kakaový krém (fotorecept) - obrázok 5

Diskusia k receptu

babav
Perfektny recept...krasne salky !
cica2
ja žasnem, to je prekrásne a poriadne lákavé :-)))
rozmarin
Nádhera, neuveriteľné! A určite aj fantastickej chuti.
jeka
@ žirafinka ,môžem sa spýtať,kde sa da kúpiť agavový sirup? A čokoládové tajomstvo je skutočne krásne,uložené a dakujem
evanaaa
Úžasnééééé! Ale zaujímavé je, že máš šálky s dutými uškami, ten krém sa ti aj do nich dostane. Neviem, či by sa mi podarili tak bezchybne odliať, ty si na to profík, tvoje bonbóniky mám v KK v určitej kolónke. A čokoládu do niech si nalievala v koľkých vrstvách, aby neboli veľmi krehké?
galka01
...klobúk dolu, niečo veľmi krásne pre moje oči a určite by som sa nechala na takúto dobrotu pozvať...
zirafninka1
Vsetkym Vam dakujem za pekne komentare. @ariela6 do formy som doplna naliala cokoladu, nechala minutku postat a formu otocila, aby cokolada vytiekla a ostal len odliatok. ten som nechala par minút v mraznicke a z formy vyklopila. @jeka agavovy sirup v DMku, zdravych vyživach..@evanaaa nalievala som len v jednej vrstve. to v takejto forme staci. @honestka to sa tesim ze kolaciky chutili. Dakujem este raz vsetkym.




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia