Cestovinový šalát s kuracími prsiami

marien22 - fotkamarien22, 4. novembra 2012
Cestovinový šalát s kuracími prsiami
Foto: marien22

Kolega ho raz doniesol do roboty, hneď ako som ho skúsila, som vedela že musím mať recept :) a tak ho mám, dnes som Zobraziť celý popisKolega ho raz doniesol do roboty, hneď ako som ho skúsila, som vedela že musím mať recept :) a tak ho mám, dnes som ho skúšala no a jedna báseň. Skúšali ho aj ludia, čo nemajú radi cestoviny ,šaláty a podobné veci a jednoducho úsmev na tvári :) Dúfam, že vám bude chutiť :)

35-40 minút
príprava

Suroviny

500 g
1 väčšia
trochu pod cibuľu
2
podľa chuti
1/4
1/2
130 g
425 ml v konzerve
350 - 400 ml
400 g
podľa chuti




Postup

  1. 1

    Uvaríme cestovinu do mäkka. Scedíme a omyjeme pod studenou vodou.

  2. 2

    Na spenenej cibuľke orestujeme nakrájame kuracie prsia. Pridáme korenie na hydinu a dusíme do mäkka, aby bola aj šťava.

  3. 3

    Do veľkej nádoby nastrúhame na jemnom strúhadle zeler, uhorku a syr. Pridáme aj kukuricu, prsia aj so sťavou a uvarenú cestovinu.

  4. 4

    Nakoniec pridáme majonézu a kyslú smotanu a všetko spolu premiešame. Pridáme podľa chuti biele korenie, neverili by ste akú tam spraví chuť. Hotovo, prajem dobrú chuť :-)

Diskusia k receptu

orchidea
Šalátik sa mi páči...rada robím šaláty tak aj tento tvoj určite vyskúšam.
elixir
Zajtrajší obed... už sa teším na trošku zmeny, moc cestovinové šaláty nerobievam. Pekný recept. :)
gababu1
som ho robila na Silvestra,,,,,,vynikajuci.......
outback
Páči sa mi, dobrá kombinácia surovín, niekedy urobím a skúsim pridať trochu balzamového octu, ukladám, vďaka za rcp.




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia