Nakladané mäso

anah - fotkaanah, 1. októbra 2012
Nakladané mäso
Foto: anah

Toto mäso môžme mať v chladničke aj 5dní.Príprava je nenáročná.

Suroviny

10-12  plátkov
6  ks
1  lyžica
3 strúčky
1  lyžička
1 lyžica
1  lyžička
1  lyžička




Postup

  1. 1

    Mäso narežeme na plátky a naklepeme.Všetky suroviny zmiešame a mäso vložíme do tejto marinády aspoň na 2 dni.

    Nakladané mäso - obrázok 1
  2. 2

    Potom vyberieme z chladničky a vyprážame na oleji.

    Nakladané mäso - obrázok 2
  3. 3

    Podávame s ryžou alebo so zemiakovou kašou.

Diskusia k receptu

anykama
Suroviny na marinádu sa davajú podľa chuti ,môže sa používať aj na kuracinku.Takto naložené mäsko je super a rýchlo.
grandma
Tiež to robievam aj s kuracím aj s bravčovým mäsom, je to vynikajúce a máte vždy poruke mäsko n a rýchly obed.
estrella40
Tento recept je aj pod nazvom kecupove rezne a da sa obalovat aj v struhanke.
rea1
u nas sa do marinady nedava kecup, vegeta ani mleta paprika ale sa dava mlete cierne korenie a okrem sojovej omacky aj worcester. nakladame do toho okrem bravcoveho masa aj kuracie a morcaacie prsia.
zakazdym, ked som sa mala vratit z porodnice mi mama pripravila do chladnicky plny hrniec takto nalozeneho masa a ja som mala nachystane, ked prisli navstevy obzerat noveho clena rodiny. podavala som k tomu iba zeleninu a cerstvy chlieb. bolo to nesmierne prakticke, nemusela som sa otravovat s pripravami cohokolvek a mohla som sa venovat babatku a sebe. :-) vrele odporucam.
emko1
poznám ale pridávam ešte č.l. pŕáškový cukor,korenie mleté,a vorčester.Je to super
zdezda
tiež robievam s menšími obmenami, je to fakt dobré :-)
evanaaa
Nevidím, že 5 dní, ale len dva, ale vajíčka ak by som dala, tak tesne pred prípravou.
mojack
evanaa- este pred postupom receptu.

--Toto mäso môžme mať v chladničke aj 5dní.Príprava je nenáročná.--
dadecova
poznám síce babka tam dáva aj iné veci :) je to dobrý recept




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia