Indiánky fotorecept

mia2404 - fotkamia2404, 26. augusta 2012
Indiánky (fotorecept)
Foto: mia2404

Suroviny

3bal
3bal
4ks
2bal
600ml
250g
1 bal.
2pl
1ks
na polevu : čokoláda
5-6 ks




Postup

  1. 1

    V 300ml mlieku rozmiešame žltky a vanilkový cukor, zohrejeme a pridáme vanilkové pudingy rozmiešané v mlieku (300 ml). Uvaríme hustý puding ,po vychladnutí pridáme heliu. Rozdelíme na 2 časti , do polovičky dáme cukor a do druhej pol. pikao. Na plech uložíme keksíky, krém, banány

    Indiánky (fotorecept) - obrázok 1
  2. 2

    Potom dáme druhú vrstvu takisto

    Indiánky (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    Vrstvy robíme podľa veľkosti plechu alebo tácky , raz biele keksíky a tmavý krém a opačne kakaové keksíky a biely krém. Na vrch dáme keksíky a polejeme čokoládou alebo , natrieme tam krém a posypeme kokosom.

    Indiánky (fotorecept) - obrázok 3
  4. 4

    Dáme na 8h. do chladničky

    Indiánky (fotorecept) - obrázok 4
  5. 5

    Dá sa to aj bez banánov :-))))

    Indiánky (fotorecept) - obrázok 5

Diskusia k receptu

huck
Sú krásne a určite chutné! Len ja bohužiaľ neviem aké su to keksy indian (aku majú chuť, či aromu), ba ani marína keksy tu nedostanem kúpiť. Stratili by na kvalite, ked by som použila maslové sušienky?
sneica
aj ja si receptik ulozim...vyzera vyborne a tak lakavo...
douglas
Ako napísal @Huck. Pre mňa je tiež problém zohnať niektoré ingrediencie, napr. zlatý klas, BB puding, kvalitnú bryndzu alebo len spomínané keksíky Indiánky (tie sú tuším s anízovou príchuťou a kakaové).
mia2404
@Huck : ja si myslím že môžu ísť tam aj maslové sušienky (keksíky), dokonca aj detské piškoty ,alebo upiecť klasickú piškotu.
orchidea
ukladám si recept...robievam z týchto keksíkov ale jednoduchší recept, takže vyskúšam aj tvoj
3sandra3
ok,,, vďaka, takže v tube... lebo chcem Indiánky vyskúšať :-))
martamm
Estetické, chutné, rýchle, uložené :)))))))))))




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia