Výborná nátierka z tuniaka a syra

danda3 - fotkadanda3, 24. mája 2012
Výborná nátierka z tuniaka a syra
Foto: danda3

Táto nátierka je naša najobľúbenejšia, veľmi rýchlo pripravená a ešte rýchlejšie zjedená. Vznikla vlastne improvizáciou, doma nebolo kúsok masla, v chladničke posledný jogurt, skúsila Zobraziť celý popisTáto nátierka je naša najobľúbenejšia, veľmi rýchlo pripravená a ešte rýchlejšie zjedená. Vznikla vlastne improvizáciou, doma nebolo kúsok masla, v chladničke posledný jogurt, skúsila som zmiešať a výsledok predčil moje očakávanie.

5
porcií
10 minút
príprava

Suroviny

185 g - kúsky vo vlastnej šťave
150 g
1 PL
1 PL
  alebo citrónová šťava
150 ml




Postup

  1. 1

    Syr nastrúhame, pridáme tuniaka aj so šťavou, kečup, horčicu, umeocot alebo citrónovú šťavu (1 KL), korenie, jogurt a zmiešame. Podávame na čerstvom chlebíku alebo pečive so zeleninou podľa vlastného výberu.

    Výborná nátierka z tuniaka a syra - obrázok 1

Diskusia k receptu

stacy77777
už je aj v KK, v rubrike s nátierkami, hneď zajtra vyskúšam,páči sa mi
danda3
@stacy77777 Dúfam, že bude chutiť, ďakujem! @malusa To je jedno, aký použiješ, robievam aj s tuiakom v oleji aj vo vlastnej šťave.☺
orchidea
z tuniaka nátierku robievam ale s jogurtom som ešte neskúšala...musím vyskúšať
lucikusik
Super nátierka. Jogurt, syr a tuniak ... To by nenapadlo spojiť, preto som milí prekvapená výsledkom. Oplatí sa vyskúšať. Ďakujem za recept.
danda3
@lucikusik Aj ja ďakujem, ja ju robievam skoro každý týždeň a ešte sme sa jej neprejedli.♥




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia