Pletenec z kysnutého cesta

valeri - fotkavaleri, 4. marca 2012
Pletenec z kysnutého cesta
Foto: valeri

Kým sa mi pieklo v rúre mäso k nedeľnému obedu, dostala som neodolateľnú chuť niečo upiecť. A keďže ja som na kysnuté koláče, vzniklo Zobraziť celý popisKým sa mi pieklo v rúre mäso k nedeľnému obedu, dostala som neodolateľnú chuť niečo upiecť. A keďže ja som na kysnuté koláče, vzniklo narýchlo toto.

Suroviny

Cesto:
42 g (1kocka)
500 g
1 ks
1/2 KL
1 kelímok
2 dl vlažné
1,5-2 dl
1 PL
Plnka 1.:
postrúhaná
- všetko podľa chuti
asi 1,5 dl vrelé
Plnka 2.:
postrúhaná
- všetko podľa chuti
1 ks na potretie




Postup

  1. 1

    Z trošky mlieka a cukru urobíme kvások. Potom z kvásku a ostatných surovín vymiesime cesto, mlieko pridávame postupne podľa potreby, niekedy je treba aj trošku viac. Ja miesim ručne, takže ho prilievam tak, aby cesto nebolo veľmi tuhé, musí byť vláčne a lesklé a miesim ho dovtedy, kým misa alebo vandlík nezostane úplne "čistý".

    Pletenec z kysnutého cesta - obrázok 1
  2. 2

    Nechám poriadne nakysnúť, aby aspoň zdvojnásobilo svoj objem. Potom rozvaľkám, natiriem roztopeným maslom a klasicky preložím a poskladám

    Pletenec z kysnutého cesta - obrázok 2
  3. 3

    asi takto

    Pletenec z kysnutého cesta - obrázok 3
  4. 4

    nechám ešte 15 minút odpočívať pod utierkou, aby ešte podkyslo a vyzeralo takto. Dovtedy si pripravím plnky. Orechy zmiešam s cukrom, pridám nastrúhanú citrónovú kôru, zabarím horúcim mliekom a vymiešam na kašu - nie veľmi hustú, lebo pri chladnutí ešte zhustne (keby nie, prisypeme orechy .-)) ). Mak vymiešame s cukrom a ríbezľovým džemom a tiež s citr. kôrou.

    Pletenec z kysnutého cesta - obrázok 4
  5. 5

    Potom už len rozvaľkať asi na hrúbky 5-7 mm, rozdeliť na dvoje a natrieť obidva diely plnkami.

    Pletenec z kysnutého cesta - obrázok 5
  6. 6

    Pred zatáčanim cesta smerom od vonkajšej strany k reznej hrane bočné okraje preložím cez plnku a natirem ich vajíčkom a tiež aj voľný spodný okraj, takto sa cesto dobre zlepí a uzavrie po zrolovaní.

    Pletenec z kysnutého cesta - obrázok 6
  7. 7

    a môžem rolovať

    Pletenec z kysnutého cesta - obrázok 7
  8. 8

    Hotové záviny trošku ponaťahujem opatrne do dĺžky, a koniec jedného záviny natriem vajcom a priložím druhým závinom, prstami popritláčam-spojím obidva dokkopy, aby som mohla vytvoriť jednoduchý pletenec.

    Pletenec z kysnutého cesta - obrázok 8
  9. 9

    Hotový pletenec nechám ešte na plechu podkysnúť pod utierkou asi 20 min, potriem vajcom, posypem mandľovými lupienkami a dám piecť do vyhriatej rúry na 220 st. na 15 min a potom dopekám asi 25 min pri 160 st.

    Pletenec z kysnutého cesta - obrázok 9
  10. 10

    občas nakuknem do rúry a čakáme :-)) a dúfam, že bude dobrý.

    Pletenec z kysnutého cesta - obrázok 10
  11. 11

    a takto vyzerá už vychladnutý

    Pletenec z kysnutého cesta - obrázok 11
  12. 12

    z vajca, čo zostalo z potirenia, bielka, čo ostalo a hrubej múky a soli urobím čo najtvrdšie cesto a nastrúham mrveničku do poiievky. Aby sa zúžitkovalo všetko :-))

    Pletenec z kysnutého cesta - obrázok 12

Diskusia k receptu

fialka49
Tento recept nespracovávam prekladaním. Je náš obľúbený, určite ho však vylepším podľa teba.
babina28
máš veľmi pekný pletec a určite dobrý.len neviem či ho dokážem tak stočiť ako ty,čítam,kukám ako si to robila a točila,si šikovná
salinka
Krasny a vyborny kolacik.Robievam ho a plnky menim podla chuti.
valeri
Ďakujem Vám všetkým :-))),
@ babina28: určite by si to dokázala, vlastne som len rukami prekladala jednu časť cez druhú. Pre zjednodušenie je to možné robiť aj priamo na plechu, (ale ho vopred vymasti) nemusíš ho potom prekladať.
bejgi
pletenec sa mi veľmi páči, obrovská výzva na vyskúšanie, samými fajnotkami je plnený, mňam :)
jerica
joj či sa mi to páči,KRÁSNE FOTO aj s POPISOM , určite výborné,páči sa mi to prekladanie cesta,určite si ma inšpirovala s tým cestom,ĎAKUJEM.
janger
Dobry popis, vyborny kolac. Podaril sa ti :-).




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia