Ovocný šalát teplý fotorecept

danculka - fotkadanculka, 17. februára 2012
Ovocný šalát teplý (fotorecept)
Foto: danculka

Pri 90 DD v Uh deň môžeme jesť aj túto verziu šalátu,tiež diabetici nie je použitý žiadny cukor,a tiež v delenej strave v rastlinný Zobraziť celý popisPri 90 DD v Uh deň môžeme jesť aj túto verziu šalátu,tiež diabetici nie je použitý žiadny cukor,a tiež v delenej strave v rastlinný deň...

2
porcie
20min minút
príprava

Suroviny

200g
ovocie:
2ks  dobre zrelý
2ks 1+1 na ozdobu
3ks  dozreté
1ks
30g
1člplná




Postup

  1. 1

    Kým sa nám varí tarhoňa,ta si nakrájame ovocie na kocky..

    Ovocný šalát teplý (fotorecept) - obrázok 1
  2. 2

    premiešame s horúcou tarhoňou a posypeme mletou škoricou,tej sa nebojme , hlavne diabetici,znižuje hladinu krvného cukru. až o 29%....... a polejeme horúcim maslom a podávame...

    Ovocný šalát teplý (fotorecept) - obrázok 2
  3. 3

    zatial si urobíme ozdobu na tanier,bok z jablka odkrojíme,aby nám labuť sedela,z toho spodku vyrežeme hlavu aj krk spolu. a na každú stranu urobíme krídla,vyrezaním do jablka a keď to posunieme,vyzerá to ako krídlo a do stredu umiestnime krk s hlavou a oči,sú korenie...

    Ovocný šalát teplý (fotorecept) - obrázok 3
  4. 4

    labuť vyzerá asi takto..

    Ovocný šalát teplý (fotorecept) - obrázok 4
  5. 5

    vlastne,ke´d to papáme tak aj s labuťou,bola som prekvapená,že stačila iba škorica,vôbec cukor nechýbal...Dobrú chuť!

    Ovocný šalát teplý (fotorecept) - obrázok 5

Diskusia k receptu

anka07
ja som pri 90dnovej schudla 12 kg a cítila som sa výborne dokonca som si aj popravila žalúdok, lebo niektoré veci ako je cesnak, paprika atď. som roky nemohla jest a teraz v pohode a snažím sa aj takto stravovať stále už nie tak prísne ale aspoň nekombinujem a tvoje receptíky mi pomáhajú vymysliš stále niečo nové mam ich všetky v kk vďaka
danculka
To som rada,ja som po prvom mesiaci o 10kg ľahšia som na žačiatku druhého,díky som rada,že pomôžem pri vymýšľaní nových kombinácii....
danculka
Sama sa divím,že nie som hladná a môžem variť ,piecť aj iné veci a nejesť:)))))))))))))))
bejgi
zdravé a chutné ešte aj oči jedia :)))
danculka
díky,nepochybne ,že aj oči jedia,preto tá labuť:)))))))
anka07
až pri tejto 90 dňovej rozlišovacej diéte zistíte koľko veľa zjeme a vobec nemusime, lebo keď sa stravujem podľa toho ako tie dni nasleduju ja nemám ani za ten deň šancu zjesť niečo iné nieje na to čas ani chuť,ale to si uvedomíte až sa tak začnete stravovať a vobec nemusíte varit zvlašť ja mám doma troch chlapov a tam sa nedá nič iné len variť naplno, ale u nás aj zemiaky chutia tak ako keby už po nich nič iné nemalo byť,ale to len preto lebo ja ich apr. mám práve vtedy ako obed
danculka
@anka ,ja mám výhodu opoti tebe,že doma mám,len manžela a tomu to neprekáža,v chladničke je vždy niečo pod zub,ak by bol hladný:)))
tykadielko
tak toto si určite spravím...prepojiť tarhoňu s toľkými vitamínmi ....úžasné...sem na varechu sa nedá neprísť - tu sú samé dobré mňamky :-)
cinkla
Krasny recept. Budem ho robit tiez. Ale o tej 90 dnovej diete pocujem prvy raz - kde sa da najst ?
danculka
Daj so do googlu 90 dňová rozlišovacia dieta,a tam sa dočítaš...díky za komentár...
remcula
Jéé, já bych si z fleku dala!! Ale kde vzít u nás tarhoňu:-(
ajka1812
baby ja s 90dnovou začínam zajtra, držte palce, a dik za supiš recept :D




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia