Zemiakový šalát trochu inak

jogal - fotkajogal, 14. januára 2012
Zemiakový šalát trochu inak
Foto: jogal

Tento šalát robí moja maminka a zatiaľ som ešte taký inde nejedla. Je o niečo ľahší na žalúdok, lebo v ňom nie sú vajcia Zobraziť celý popisTento šalát robí moja maminka a zatiaľ som ešte taký inde nejedla. Je o niečo ľahší na žalúdok, lebo v ňom nie sú vajcia na tvrdo. Až tak nenafukuje.

Suroviny

1 kg varené
4 ks
1 ks
1 ks z konzervy
225 ml
100 ml
vajíčko na kyslo:
1/2 dcl horúca
2 PL
2 PL
 štipka
2 ks




Postup

  1. 1

    Toto potrebujeme:

    Zemiakový šalát trochu inak - obrázok 1
  2. 2

    Zemiaky si ošúpeme a uvaríme v slanej vode.

    Zemiakový šalát trochu inak - obrázok 2
  3. 3

    Dáme prevariť vodu, štipku soli, ocot a cukor. Do vrelého zamiešame vajcia aby vyzerali ako praženica. Necháme vychladnúť.

    Zemiakový šalát trochu inak - obrázok 3
  4. 4

    Kým chladnú vajíčka, nakrájame si zemiaky na kocky a zvyšok na drobné kúsky. Nakoniec pridáme tatarku, majonézu a ochladnuté kyslé vajíčka.

    Zemiakový šalát trochu inak - obrázok 4
  5. 5

    Zľahka premiešame a môžme podávať.

    Zemiakový šalát trochu inak - obrázok 5

Diskusia k receptu

damisa
ešte som takto šalát nevidela ani nepočula robiť, nuž treba vyskúšať
izabella929
zemiakový šalát u nás veľmi zriedkavo, ale ak je tento taký ľahký, vyskúšam...
marijanka712
aj ja sa s tými vajíčkami na kyslo strtávam prvýkrát je to velmi zaujímave a iste i chutné stojí to za vyskúšanie - skutočne si tu doniesla novinku.
alexdidi
Takýto šalát s praženicou je pre mňa novinka.Ja do zemiakového šalátu vajíčka nedávam vôbec.Tvoj šalátik môže byť chutný,ale určite by som ho nenazvala ľahký pri tom množstve majonézy a tatarky,ako v každom majonézovom šaláte.Pre mňa je však zaujímavá príprava zemiakov,ktoré nie sú varené v šupke.Nerozpadávajú sa veľmi pri krájaní?Rada vyskúšam takúto zaujímavú prípravu šalátu.
milka95
S tými vajíčkami na kyslo sa stretávam prvýkrát.Zaujimavý môže byť aj chutný, ukladám, niekedy vyskúšam túto novinku.
abend
Určite je to novinka, ale si myslím, že je jedno či sú tie vajíčka varené na tvrdo, alebo ako praženica, oboje je pre zažívací trakt a ešte v spojitosti s veľkým množstvom majonézy a tatarky veľký problém. Ale proti gustu žiaden dišputát.
jogal
Ľahký určite nieje, len pri našej skúsenosti o niečo ľahší. Zemiaky sa nerozpadávajú keď použijete šalátovky. Každému chutí to jeho.
pacik
Šalát z uvarených očistených zemiakov je dobrý, veď zemiaky (neošetrené proti klíčivosti) by sa po Vianociach nemali konzumovať varené v šupke
janger
Zaujimave, este som tiez tak nevidela. Ale salatik moze byt veru dobry...
modrykamen
Pre mňa nezvyčajný recept. Keď príležitostne odskúšam, napíšem ako chutil.




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia