Zapekané kuracie prsia

anngie - bez fotkyanngie, 9. novembra 2011

Tento recept mám od svojej babky a odvtedy ho rada varím, je v našej rodine obľúbený, lebo je dosť sýty a je ho veľa, Zobraziť celý popisTento recept mám od svojej babky a odvtedy ho rada varím, je v našej rodine obľúbený, lebo je dosť sýty a je ho veľa, že zvýši aj na večeru...

8
porcií
20 minút
príprava
45 minút
na 200 °C

Suroviny

0,5 - 1 kg
podľa toho, koľko je rezňov
takisto podľa rezňov
(1 kelímok)
1 kelímok
1 PL
podľa chuti
2




Postup

  1. 1

    Kuracie prsia si umyjeme a pozdĺžne rozrežeme. Pripravíme si klasické cestíčko z vajec a hladkej múky, v ktorom rezne obalíme a na rýchlo opražíme na panvici. Rezne si naukladáme do pekáča, na každý rezeň dáme plátok šunky, plátok tvrdého syru a nakoniec to zalejeme zmesou, ktorú sme si pripravili zmiešaním z jednej kyslej smotany, z jednej sladkej smotany na šľahanie, 1 PL horčice, vegety, soli a mletého čierneho korenia.

  2. 2

    Dáme do predhriatej rúry na 200 stupňov a necháme zapiecť cca 35-45minút, podľa toho kto má akú rúru.

  3. 3

    Podávame s varenými zemiačikmi a s ľubovolným kompótom, nám k tomu najviac chutí broskyňový....prajem dobrú chuť.

Diskusia k receptu

ivkagal
a mam ďalší zaujímavý a určite chutný recept na kuracinku,ďakujem..
haphap
dobrý receptík, včera som spravila a všetkým chutilo. poznám jeden podobný, tam su ale kuracie rezne na prírodno.
kimika
poznám tento recept pod názvom kurča podľa Táni :) Je to vynikajúce aj za studena, dávno som ho nerobila a nevedela som si spomenúť na presný postup, vďaka za recept, dnes ho robím na obed :)
rado2026
Som zvedavý na dnešný ohlas, pri obede, už to mám v rúre...




SÚŤAŽ: Takto využívajú Maresi mliečko naši čitatelia